Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello all

#1
about me....ma numesc Mariuca....dar mi se spune Minami-chan....sau pur si simplu Minami....depinde de nickname-urile dupa forumurile in care sunt inscrisa....ador sa mi se spuna asa....sa trecem mai departe....locuiesc in Romania....imi place stilurile emo si gothic....desi nu sunt....sa continuam....ador cosplay-urile....imi plac imaginile din anime-uri....ador rosul si negrul....sunt culorile mele preferate....stiu limba spaniola....si putina engleza....ador hanoracele si blugii....imi place sa ma imbrac cat mai sport....nu imi place cand ma critica cineva....love Japonia si Coreea....sunt o fire sociabila....zic eu....imi place sa citesc revista POPCORN....ador j-rock....j-pop....k-rock....k-pop....si visual kei....pe scurt asian music....imi place ciocolata....aham....ador sa ma uit pe youtube....imi place sa postez pe diverse forumuri....unde sunt logata....aham....imi place sa stau pe hi5....cei care imi sunt prieteni se pot considera norocosi....nu sunt genul de fata care are dusmani....cred....nu sunt o persoana cu fite....sunt ambitioasa....cred eu....nu imi plac persoanele care se dau mari....imi place MIYAVI....AN CAFE....BIG BANG....TVXQ....ALICE NINE....pe scurt....all about Japan and Korea....nu imi place sa stau la plaja....yes....imi plac trandafirii rosii....nu imi place matematica....colectionez servetele....da....e adevarat....imi place bratarile....am frica de inaltime....stiu sa intreb in rusa "cum te cheama?"....stiu cateva cuvinte in japoneza....da....imi plac delfinii....da....imi place sa ascult muzica....evident....urasc aglomeratia....e adevarat....nu imi plac culorile puternice........urasc manelele....bleah....imi plac cartofii prajiti....si cam atat....ajunge....daca sunteti curiosi sa aflati mai multe despre mine....intrebati....sayonara

#2
Bine ai venit pe Animezup, chocolate.angel!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit pe acest site, chocolate.angel, sper sa te distrezi pe acest forum si sa-ti faci cat mai multi prieteni, printre care si eu. Numele meu este Amy si sunt din micul Paris poluat ^^' ... Uii, Big Bang, cat poate sa-mi placa cum canta 8 [ duh Smile ] ... as avea si eu cateva mici intrebari:
Cati ani ai? asta daca bineinteles doresti sa spui.
Care este anime'ul tau preferat?
Care este melodia ta favorita? cam atata. Sper sa ne intelegem bine.
Iti urez happy posting and no spam!
* Z-Bye *

#4
Hey imi place stilul tau de a scrie....cu punctuletele..asa scriu si eu 21

Oricum bine ai venit pe forum...he he ne asemanam n_n....ma rog nu in toate lucrurile dar jumatate


Intrebari...hmmm sa vadem:

1.Citesti manga? Daca da fa un top
2.Ce zodie esti Smile?
3.Wanna be friends ^_^?

Eh cam atat...have fun....

#5
Little Star:mersi,acum sa iti raspund la intrebari:am 20 de ani (pe 23 luna viitoare-august fac 21),anime-ul meu preferat este Elfen Lied,melodia mea preferata nu iti pot spune care e deoarece am mai multe
*Yami:scuze dar nu citesc manga,pot spune ca sunt si fecioara si leu,da vreau sa fim prieteni/e




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)