Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello ! XD

#1
Hey, all ! Sunt Googleâ„¢(da, chiar asa mi se zice). ,,Urmaresc'' Zup de ceva timp.. Dar acum mi-am facut curajul de a-mi face un cont. Imi plac multe ficuri de pe Zup dar imi pare rau ca nu apar next-urile..
Despre mine : 39
Imi place Anime-ul Naruto. (nu sunt un fan innebunit.. Am fost dar a cam trecut. Totusi ramane bestial).
Ascult cam orice gen de muzica (evit muzica populara si cantaretii gen justin bieber, selena gomez, miley cyrus).
Cred ca voi venii in curand si cu un fic in colaborare cu o prietena de a mea Anna-Chan (nu stiu daca are cont aici).
Daca aveti intrebari nu ezitati sa le pune-ti. Cat despre noul fic... Sunt incepator. XD
L.O.V.E. Is My Message.


#2
Buna Google... asta suna ciudat..., bine ai venit printre noi si sper sa te acomodezi repede. Pentru intrebari toata echipa iti sta la dispozitie. Va fi cam ciudat sa iti spunem Google, adica din punct de vedere al conversatiei... mai am avut un membru pe raposatul m-a careia ii se spunea Vodafone si creea mereu confuzie.

Ai cumva o porecla care sa nu creeze confuzii?

Ce te-a facut sa te alaturi comunitatii noastre si cam ce pareri ai pana acum? Ai vazut ceva care sa iti atraga atentia?

Iti place doar Naruto sau sunt si alte animeuri in repertoriul tau?

Spune-ne mai multe despre tine. Esti la liceu? Ai hobby-uri?
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#3
Hi Google! hug Bun venit si pe aici. Smile
Ce fel de fic`uri citesti?
Daca in trecut iti placea Naruto, acum care dintre anime iti place cel mai mult? 4
Um.. te uiti la vreun serial? Joci vreun joc? 4
Sunt sigura ca iti va placea aici ^^ Cam atat, fara inspiratie 108
[Imagine: 6sc1l3.jpg]
For every 99 times, you looked me in the eye,
swore you weren't lying and I was so blind..

#4
@.L.
Mu ltumesc L. Sigur ne vom intelege, ti-am citit thread-ul. Bun venit si tie !


@Arya
Buna Arya ! Stiu ca suna ciudat..asta e si ideea. Alta porecla nu am. Ce m-a facut sa ma alatur? Pai stau mai toata ziua pe Zup citind ficuri si am unele idei pe care as vrea sa le postez iar voi sunteti niste draguti. Pe scurt din dorinta de a-mi face niste prieteni pe aici. Cu liceul... Pai ar trebui dar din motive personale nu prea mai pot da pe la scoala. Hobby-uri ? Imi place cam tot ce tine de arta, sa scriu, sa cant, sa fac pe-a actorul. Imi plac Naruto si Pokemon deoarece in ultima perioada am urmarit mai mult desenele cele vechi, filme. De curand m-a lovit din nou dragostea pentru Anime si cultura Japoneza.


@Ciquita
Multumesc mult ! Cele cu vampiri, si care au asa o tenta mai spre trecut, crime, mistery.. Sunt si unele Yaoi (putin ciudat, nu?). Pai.. Naruto, Pokemon, Duel Masters se pune? Nu stiu sigur. Seriale... urmaream Merlin. De jucat jocuri.. Jucam Metin2, Counter strike, POP, NFS, LOL..
L.O.V.E. Is My Message.


#5
Hey, Google. Bun venit pe Zup. Sper sa-ti faci multi prieteni pe aici si sa te simti cat mai bine.

Ce fel de ficuri vei posta? 39

Ce actor/a preferat/a ai?

Cantaret preferat?

Ai citit ficuri yaoi? Daca da, care-ti plac cel mai mult(de pe Zup desigur).

Pai, cam atat. Nu prea am inspiratie... Inca odata, simte-te bine pe aici si abea astept sa postezi106. Ja nee.
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

#6
@Lexxu
Multumesc mult. Cred ca voi posta ficuri despre...cam orice xD Depinde de inspiratie. Actori preferati? Nu am unul. Cantaret preferat ? Pai.. Michael Jackson XD Cat despre ficuri yaoi.. Imi plac cele care sunt bine structurate, al tau, Unlimited Pleasure.. Sunt multe dar nu mi le amintesc acum.
L.O.V.E. Is My Message.


#7
Buna Google, ti-am citit si eu descrierea si mi-am propus sa trec pe aici ca sa iti spun bun venit. Sper ca te vei distra si ca iti vei face prieteni, asa cum iti doresti si tu.
Nu stiu daca mai are rost sa te intreb ceva, pentru ca s-a cam spus totul. Am citit si intrebarile si raspunsurile si ma bucura faptul ca citesti ficuri yaoi, pentru ca si eu scriu cateva.21
In orice caz, nu o mai lungesc. Poate ne mai vedem pe aici prin diferite threaduri. Bye. ^^

#8
Heya, Necunoscutule! ^.^
Eu este Klau, Milka, Soia sau Ridiche. Eu, spre deosebire de tine, am mai multe porecle. Cool, a? 15
Well, cum mi-au mai ramas intrebari sa te interoghez putintel:
- Iti place ploaia?
- Carte preferata. Sau gen.
- Film preferat. Sau gen. (Ai zis ceva de mistery si de chestii ce duc spre secolul XVIII, nu? Si mie imi plac!! :3)
- Yaoi sau yuri? 5 (daca e yaoi poti sa stii deja ca te iubesc 21 )
- De ce iti e cel mai frica?
Cam atat. Umm.. Mai era: WELCOME. Si multi prieteni si multa distractie. Kiss-you. ByE!! ^.^
Nando  mo kimi no moto e...
No matter how many times it will be, I will go back to you
[Imagine: 346l2lx.jpg]

#9
@Klau, Milka, Soia, Ridiche
Da, ador ploaia.
Interviu cu un vampir de Annie Rice.
Film.. Pai.. Just Visitin'
Yaoi. Ne casatorim?
Am mai multe temeri. heh.
L.O.V.E. Is My Message.





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)