Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello ^_^ O_O

#1
Buna ma numesc Alex am 21 de ani sunt din Roman .
Ce pot sa zic e ca sunt un fan anime de la varsta de 11 ani ( cam pe atuncea imi mai aduc aminte ) . Primul meu anime vazut a fost Sailor Moon urmat de DragonBall Z , pana cand am descoperit internetul singura mea sursa de animeuri a fost Tv-ul . Muzica pe care o ascult este : trance , Rock , Classic Rock , Metal , Alternate Rock , Classic Music , Blues , Techno si multe altele.
Anime-urile preferate sunt : Naruto , Bleach , Eden Of The East , Fate Stay Night , Ranma 1/2, Inuyasha ,Bakemonogatari , Nodame Cantabile , Honey and Clover , Kimi ni Todoke, Minami-ke etc.
Formatii preferate : Metallica , Megadeath, Paul Gilbert , Stratovarius , Scorpions, Killswitch Engage , Iron Mailde etc.
Hobby-uri : principalul meu hobby este cantatul la chitara apoi vine al doilea meu hobby Gamingul ( cu care am inceput de la varsta de la 7 ani )
Cam asta este tot daca mai aveti intrebati nu ezitati si imi punetiSmile
[Imagine: harada03.gif]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Mayama89!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bună, Alex. Bine ai venit pe anime zup. Sper să te simţi bine aici and all that stuff ^^.

Oh, well, îţi place Kimi ni todoke? Same here, same here! E unul dintre cele mai dulci anime-uri pe care le-am văzut vreodată / de fapt, pe care încă îl văd, cum cel de-al doilea sezon este încă ongoing.
Ah, and Honey and clover * absolutely lovely * la fel, unul dintre cele mai dulci anime-uri ever. I guess you are kind of into romance stuff, right?
Nodame Cantabile am şi eu în plan să îl văd, heard it's a really nice one.

Anyhow, questions... hmm
- Care este personajul tău favorit din Kimi ni todoke?
- Câteva filme preferate?

That's all. Ne mai vedem prin zonă. Şedere plăcută!

#4
Multumes de bun venit .
Acuma sa venim la intrebari.
Personajul meu mascului preferat este Ryu , iar personajul feminin favorit este Sawako.
In ce priveste filme preferate : Sherlock Holmes , StarWars (toate episoadele, mai ales cele vechi ),
Gladiator , Alexander, Scott Pilgrim VS the World , The Expendables , Lord Of The Rings , Harry Potter , 5 Centimeters per Second ,The girl who leaps through time , Oceans Eleven.
[Imagine: harada03.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)