Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello :D

#1
Hello ! Pai ce as putea sa va spun despre mine ... poreclele mele sunt Aly/Alya . Imi plac Bleach si Soul Eater in special . Din Bleach personajul meu preferat este Rukia , iar din Soul Eater imi place de Maka . Imi place mult sa cant si sa ascult muzica . Materia mea preferata este engleza si mi-as dori foarte mult sa fac japoneza la scoala ( e posibil sa fiu singura care vrea asta din scoala ) . Imi place sa stau pe mess mult . Ziua mea este pe 2 aprilie deci sunt berbec . Sper sa-mi fac multi prieteni . Bye-Bye

#2
Bine ai venit pe Animezup, Alya!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bun venit pe A/Z, Alya! Distrează-te p'aci şi fă-ţi cât mai mulţi prieteni.
Eşti berbec?! *bun venit, berbecule! : >* Eşti născută pe doi? Waa, şi eu XD
Acum întrebările, ofc. :]
1.Îţi place să citeşti? Dacă da, ce anume?
2. Scriitorul preferat? Dar poetul preferat?
3. Ai văzut Ergo Proxy?
4.Ce gen de muzică asculţi?

Şi cam atât... Cum spuneam, sper să te distrezi şi să te simţi bine pe forum! *hugs*
Eu mă urăsc că nu-s ca ei...
Eu îi iubesc că nu-s ca mine...



Pentru a scrie despre M., trebuie sa îti înmoi pana în curcubeu.

D.Diderot

#4
Bun venit pe Zup, Alya! Smile Am si eu niste intrebari pt tine:
1. De unde esti?
2. Cati ani ai?
3. Formatii/melodii preferate?
4. Iti plac filmele? Ce gen? Care sunt preferatele tale?
5. Ce anime-uri ai mai vizionat?
6. Ce nu suporti?
cam atat. 4 Spor la postat si un an nou fericit! Bye bye
[Imagine: sig_reinoir.png]

#5
Multumesc de urari . Acum sa va raspund la intrebari intr-un mic rezumat 4.

Pai ... as vrea sa ramana secret locul si varsta ( asta o stiu eu si contul meu 24 ) Imi place foarte mult sa citesc , dar nu conteaza ce . Citesc aproape tot ce imi pica in mana , iar eu n-am un scriitor/poet preferat . Nu cred ca sunt in masura ca sa cataloghez un scriitor , pentru ca fiecare e direfreit in felul lui . Ascult de obicei muzica rock/pop . Formatiile care imi plac ar fi Nightmare , Scandal , 12012 , Abingdon Boys School , Evanescence , Paramore ,The Legion of Doom etc . , iar la melodii preferate ar fi The legion of Doom - Lolita's Medicine , Abingdon Boys School - Innocent Sorrow , Riddlin' Kids - Stop The World , Daisuke Asakura - Resonance etc. Filmele imi plac mult , genurile mele preferate ar fi horror sau SF , dar mi-a placut si Titanic ( nu stiu cuma reusit ) . La filme preferate ar fi Luna Fantomelor , care imi place mult . Cat despre Ergo Proxy am vazut decat vreo 3-4 episoade . Am mai vizionat anime-uri precum Naruto , Lovely Complex , D. Gray-Man ,Blood+ , Romeo x Juliet ,Spiral , Ghost Stories , Nodame Cantabile etc. Ce nu suport ... spanacu si colegul meu de banca , Luma care e foarte enrvant si zice mereu ca vrea sa ma distruga psihic si fizic 24 . C-am atat pentru moment . Bye !

#6
Hye ALya ^__^Se pare ca ne plac acelas gen de filme 10 =>Avem ceva in comun , eh.. sincer la tine nu stiu cum a reusit Titanic , dar pe mine m-a fermecat din prima 10
Bine ai venit pe zup , sper sa te simti bine aici si sa cunosti multe persoane speciale cu care sa ai relati de amicitie .
Am si eu cateva intrebari pentrua tine :
1.Care este cel mai mare vis al tau ?
2.Daca ar fi sa faci un lucru interzis/imposibil care ar fi acela ?
3.Prieteni trebuie ales si atentie , tu cum faci asta ? Te bazezi pe anumite criterii ?
Cam atat , ai grija cu regurile si spor la postat .
^__^


#7
Hey ! Multumesc de bun venit Soph. . Acum sa-ti raspund la intrebare .
1. Am 2 visuri pe care doresc sa le fac neaparat . Cele doua sunt : imi doresc sa devin cantareata si al doilea ar fi sa creez propiul meu anime ( am deja o idee destul de interesanta 4 )
2. Un lucru interzis de toti ar fi sa ma sarut cu unu in public 24
3. Imi aleg prietenii dupa cei cunosc destul de bine , dar nu am anumite criterii .
Astea sunt raspunsurile . Bye

#8
Hey Alya,dragut nikname:X...bun venit pe animezup.Sper sa nu te plictisesti..si sa iti faci multi prieteni3succes!
[Imagine: chocolatepassion-1.jpg]

#9
Bună Alya, bine ai venit pe anime zup : ) sper să te simţi bine aici şi să îţi faci cât mai mulţi prieteni noi.

Sincer, mi-e tare lene să citesc tot ce ai răspuns here and there şi întrebările ce ţi-au fost puse aşa că nu voi întreba nimic.

Eşti berbec şi născută în aceeaşi zic cu Tex that's sweet! în orice caz, şi eu sunt berbec 15 lumea e plină de berbeci, isn't it? We simply rock I guess * laughs* so, fără întrebări, nu e cazul, am încredere în gusturile tale bune de berbec * laughs* I'm a bit arrogant right now.

În orice caz, sper să te distrezi pe aici. Şedere plăcută!

#10
Multumesc mult tuturor pentru bun venit-urile calduroase pe care mi le-ati transmis si sincera sa fiu , deja am inceput sa ma distrez bine aici . Multumescu inca o data 4.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)