Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello! BoBbo` is here! :D

#1
Buna! ma numesc Edith (prietenii imi spun BoBbo), am 15 ani (implinesc 16 pe 5 mai) [yee..Happy Sweet Sixteen!! 4 21]
sunt din Radauti (nu`s incantata dar asta este)

imi place mult sa ma plimb prin ploaie, e oleak mai ciudat, dar poate k asa sunt eu 21 sunt glumeata, imi place mult sa rad, e una din cele mai mari pasiuni ale mele 4 imi place intunericul, in general cant si dansez knd e intuneric in camera 21
dupa cum s vede imi plac ff mt fluturii
muzik ... hmm...imi plac aproape toate genurile, fara manele bineinteles
animeuri: pai acum urmaresc Death Note, Bleach, Claymore, Chobits, Chrono Crusade si cam atat k dupa aia nu mai inteleg nimik... in leg cu cele pe care le`am urmarit, pai mai mte
de asemenea imi place mult sa imi fac cat mai mti prieteni, cu cat mai mti cu atat mai bine 4
aa... si am auzit de acest site de la Owaranai Yume 4 (10x a lot for that 4)

#2
'ello hug
Welcome 10
Anime, manga?
Somthing? 17

Questions xD
1. Like hugs?
hug <--- this kind 4
2. Like anime/manga?
3. Lista de anime 43
[cat vrei sa scrii si cum iti amintesti xD]
4. Manga xD
5. Like yuri or yaoi? 17
6. Ce fel de muzica iti place? 39

Cam atat ... ca te-am innebunit cu intrebarile 21
Ja ^^

#3
ti'am urat welcome si la threadul celalalt, insa o fac si aici ^_^ . welcomes, si o sa iti faci prieteni aici Wink
You Must Unite What Has Been Set Asunder
[Imagine: dragonsig1.jpg?t=1207048748]

#4
hello
1. yep i like very much hugs
2. like anime, manga n`am prea avut ocazia 2
3. pai acum nu`mi prea amintesc, primul anime pe care l`am vazut a fost Inuyasha (imi place si acum) acuma imi plac: Death Note (pur si simplu ador anime`ul asta) Bleach, Honey&Clover.. si nu mai stiu, lista continua mt orikum
4. ti`am rasp la 2
5. imi plac aman2, dar mai mt yaoi
6. imi plac aproximativ toate genurile (in afara de manele, I HATE THEM!! si populara )

si nu nu m`ai inebunit cu intrebarile dak mai ai vreo nelamurire poti sa ma intrebi k nu ma supar

10x Kyo for the welcomes 4

any other questions? 10




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)