Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello^^

#1
Hello^^ name`s Broken Smile [ok,"Broken" e doar nick`name10]. Am 17 ani din septembrie. Am multe motive pentru care nu am incredere in altii. Desigur,acele motive m`au facut sa nu am incredere nici in mine. Ma imbrac in negru, prin urmare lumea se mai ia de mine si imi adreseaza lucruri gen "emo","satanista" etc...But guess what : I don`t give a damn f**k. Ascult rock, m`am apucat de curand de chitara 8,fumez, beau [fara morala,daca se poate],scriu, marea parte a timpului liber il petrec afara cat mai departe de casa [ca sa ma poata lasa in pace comunista de mama 5 ]. If you want to know something else about me, just ask Smile. Thanks.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Broken!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
hi Broken-sper sa te distrezi pe Animezup
am si eu cateva intrebari:
1.Ce manga citesti?
2.Care este cartea ta preferata?
3.Ce zodie esti?
4.Care este anime-ul tau preferat?
When the world gets in my face,
I say, Have A Nice Day.
There was a time
When I was so broken hearted
Love wasn't much of a friend of mine
The tables have turned, yeah
Cause me and them ways have parted

[Imagine: 2iv08c4.jpg]
weakness ??[/i][/b]

#4
Well,let`s see....
1- Momentan, citesc Naruto,nu prea m`am axat pe alte manga.
2- "Singur pe lume" de Hector Malot.
3- Fecioara.
4- Naruto,Gravitation,Hellsing.Sunt mai multe10. Sa zicem ca prefer in general anime`urile care au o tema mistica oricat de mica:X4.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)