Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

~Hello~

#1
Salutare tuturor! Ma numesc Helga si sunt din orasul Baia Mare...App sunt cunoscuta si pe nick-ul de Suigintou^^

Animeurile preferate: Rozen Maiden, Claymore, Demonbane, Zombie-Loan, Le portrait de petit Cossette, Blood+, Venus versus virus, xxxholic, Nana, Parakiss, Touka Gettan, Fruits Basket, Strawberry Panic, Marimite, Azumanga Daioh, The meancholy of Haruhi Suzumiya, Elfen Lied, Air tv etc.

Mangaurile preferate: Bizenghast, Hakushaku Cain, A thousand years of snow, Alichino, Bloodhound, Vampire knight, Rozen Maiden, Rokutousei supika, Angel Dust, Elfen Lied, Strawberry Panic etc.

Ascult mai mereu muzica japoneza(trupa mea preferata este Ali project) dar imi place mult si muzica clasica...
Dak aveti intreari va raspund cu placere^.^

#2
Sunt prima!Yei! Neeeee-chan!^^ :36: Um..se pare ca am luat-o si eu pe urma lui Ookami si a Lonnei 21 Hope you'll not going to be mad...So..revenim la oile noastre...ok,acum eu ma cred undeva pe camp,la stana si vad oi...sa vedem,sunt una,doua,trei...zzzz...*dupa doua ore*...aa 37 ..ups am adormit T.T totusi cred ca lipsea una 39 Oricum...revenind la ceea ce incepusem,inainte ca neuronul meu sa cedeze ,sper sa-ti placa forumul..si stii cum imi place mie sa spun *uelcam and no stupid posts or you'll get a warn*-mda,ultima parte nu se aplica la tine...So..see ya on the forum^^
[center]† Feeding on chaos †
[Imagine: hiokj.jpg]
† Living in sin †
[/center]

#3
Lalihoo!!!Si bun venit pe Animezup.Sper sa te acomodezi foarte repede.Have fun,spor la postat si nu uita..NO SPAM!Pana data viitoare...Ja Ne!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#4
Suigintou *rings a bell* :58:
Cand am vazut nick-ul tau nu stiam ce sa cred. Cand ai zis insa ca esti cunoscuta si ca Suigintou mi-am dat seama cine esti :->
Bine ai venit pe Animezup! Iti urez sa ai parte de o sedere cat mai lunga si mai placuta! It's nice to have you here 3

#5
Thank you pt primire^^
Nu va faceti griji pt k nu voi face spam si voi incerca sa fiu cat mai activa^.~
app Ayumi ma bucur sa aud k si u esti din Baia mare^^ eu locuiesc f aproape de Centu Vechi...




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)