Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello

#1
Buna! Ma numesc Gabriela, dar prietenii imi spun Gaby, am 14 ani, anime-urile mele preferate sunt: Death Note, Bleach, Blood+, YYH, FMA si ar mai fi, dar astea sunt printre preferatele mele. Ce-as putea sa mai spun? Imi place sa scriu povesti, sa ascult muzica (in special latino 4 ), urasc rokc-ul si manelele ... si cam atat! Daca aveti intrebari o sa va raspund cu mare placere Smile . Bey-Bey http://www.animezup.com/forum/images/smi...uppy02.gif
Se spune ca Iubirea se naste din Speranta si Speranta din Iubire. O fi, oare, chiar atat de adevarat?

#2
Bine ai venit pe Animezup, Linda!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bună Gabriela, bine ai venit pe forum sper să te simti bine aici şi să îţi faci cât mai multi prieteni noi, and stuff like that.
Spui că urăşti rock-ul, fiecare cu parerea lui, dar de ce urăşti acest gen? Este doar o întrebare. [ De fapt cam de asta am dat reply la postul tau, pentru a te întreba, sunt curioasă ... you know, curiozitatea asta. ]

Şi mai am încă o întrebare, de unde eşti?

Altceva.. Ei bine, nu mai am nicio curizitate. Ne mai cititm pe forum, cred.

Şedere placută!

#4
bine ai venit pe forum Gaby
sa ai o sedere placuta.
chiar daca zici ca urasti rockul asta e cum a zis si Teh fiecare cu gusturile lor.
nici eu nu sunt fana a rockului , dar sunt unele piese foarte frumoase.
la fel cum si la alte genuri de muzica exista piese urate , dragute, frumoase etc asa sunt la toate.
daca iti place sa scrii povesti sper sa vad unele postate de tine pe forum.
altceva ce sa zic.....care e personajul tau preferat din anime?
see ya around




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)