Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello!

#1
Bună, mă numesc Anamaria- Ana, mai pe scurt- şi sunt nouă pe aici... Am 14 ani şi locuiesc într-un orăşel mic de tot. Nu mă pricep foarte bine la capitolul " descriere personală ", dar am să încerc să mai spun câteva lucruri despre mine... În primul rând, îmi place foarte mult să scriu şi să citesc, acestea fiind mai mult decât hobby-uri pentru mine. De asemenea, îmi place să citesc manga şi să urmaresc anime, motiv pentru care m-am şi înregistrat pe site. Altceva... Pai, am să vă las pe voi să întrebati^^
She is a living existence of selfishness.


#2
Bine ai venit pe Animezup, annabelle!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
bun venit draga annabelle 4 sper sa te simti bine aici, sa iti faci multi prieteni, si foarte important, sa te distrezi 5 sper ca iti va placea aici (defapt, cred ca tuturor ne place aici :]). niste intrebari, daca tot nu te-ai descris 71

1. ce zodie esti?
2. ai spus tu orasel mic de tot...intrebarea este..care? 71
3. preferi ciocolata sau vanilia?
4. canti la un instrument sau ai vrea sa canti?
5. practici vreun sport sau ai vrea?
6. ai vreun talent prin care te faci remarcata?
7. care este anime-ul preferat si personajul favorit din el?
8. ce fel de muzica asculti si care e cantaretul/ formatia preferata?
9. ai de gand sa postezi un fic?
10. wanna be friends? 71

cam atat...Have fun and no spam! 4

#4
Hey...
1. Sunt leoaică 100%
2. Paiii... se numeşte Jibou- mă îndoiesc că ai auzit, este undeva prin N-V ţării
3. Sincer, ciocolata... Este mai dulce
4. Nu, nu cânt la niciun instrument, dar cred că mi-ar placea la chitară
5. Practic volei
6. Ei bine, multi îmi spun că scriu frumos... O şi, ocazional, desenez
7. Poate... Mai vedem
8. Dacă şi tu vrei, sigur că da
9. Anime-ul preferat... Cred că Death Note, iar personajul L
10. Ascult cam toate tipurile de muzică( înafară de manele), iar un cântareţ preferat nu am... Nu pot alege*
She is a living existence of selfishness.


#5
Salutare la toata lumea!Ma numesc Catalina dar, in mod ciudat porecla mea e Sakura asa ma striga toti prietenii. Sper sa imi fac multi prieteni pe acest site.Ce sa va mai spun????sunt sagetator,m-am nascut pe 18 decembrie joia,iubesc cuplul sasusaku si sunt fanfiction sasusaku cam atat......

#6
Bună Anabelle :] Bine ai venit pe animezup.
Sper să te simti cât mai bine posibil aici şi să îţi faci cât mai multi prieteni noi, en fin, ştiu că îţi place pe animezup, pentru că tuturor ne place. Nu este aşa?
Vad că deja ai primit ceva întrebari, aşa că nu te voi mai sâcâi şi eu cu altele, poate nu îţi plac atât de tare.
Vad că eşti leoaică [ şi încă 100 % ] 21 Destul de interesant. Dacă tot veni vorba de acest lucru, eşti în treaba asta cu ' horoscopul ' ? hmmm, doar o curiozitate :] Aceea cu ' ce zodie eşti ? ' e întrebarea pe care ador să o pun :]] eu am ceva cu zodiile astea :]] [ heh ].
So, nu ştiu ce aş mai putea să îţi spun, decât că îţi urez un calduros ' bine ai venit '. So, sper să te simti bine aici.
Ne mai vedem pe forum!

Şedere placută!
:bye:

#7
Hey, Teh( apropo, interesant nick* )...
Mersi pentru primirea calduroasă şi pentru urari. Da, îmi place pe animezup, nu mă înregistram dacă nu-mi placea...
Ei bine, în ceea ce priveşte curiozitatea referitoare la horoscop, nu pot spune că sunt fanatică în acest domeniu, însă se mai întâmplă uneori să-mi mai arunc ochii peste ce scrie pe acolo. Mai ales când se mentionează că o să am noroc:p
She is a living existence of selfishness.


#8
Buna annabelle! Yay, chiar imi place nickul tau ^^
So.. revenind! In primul rand vreau sa iti urez bun venit si distractie placuta!
Am si eu cateva intrebari:
1. Iti place animeul Kaleido Star?
2. Ce gen de anime preferi?
3. Asculti rock?
4. Filmul favorit?
And that's all, nu vreau sa te stresez cu intrebarile ^^. Etto... sper sa iti placa aici si sa iti faci multi prieteni(inclusiv pe mine:p). Bye bye~
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]







Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)