Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello! :)

#1
Hello!
Ma numesc Gaby si am 20 de ani. Anime-urile mele favorive sunt Magi, Tokyo Ghoul (inca nu sunt la zi cu al doilea sezon, am vazut doar vre-o 2 ep...), Mirai Nikki (sunt abia pe la ep 11, dar pot deja sa-l trec ca un favorit 21 ), Ao No Exorcist, Naruto si cam atat. Am vazut mai multe anime-uri, dar astea sunt cele de care sunt obsedata momentan.
Manga... nu am citit prea multe, dar sunt la zi cu Magi, am inceput Ao no Exorcist si mai citesc Magi: Sinbad no bouken.
Well... cam atat despre mine, astept intrebari Smile Bye!
[Imagine: magi___sinbad_signature_by_kaisernazrin-d5sbwc0.png]

#2
Bine ai venit pe Animezup, MissMagic!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heya there xD
Well MissMagic, bun venit pe aici printre noi. Sper sa ai o sedere cat mai placuta si sa iti faci o mare gramajoara de prieteni. Cred ca toti sau cel putin majoritatea am trecut printr-o faza in care eram obsedati de Naruto si daca cineva iti spune ca nu e asa, well, probabil ca nu e asa 21 . Eu cel putin am patit-o. Si de o vreme sunt foarte interesata de Magi dar nu gasesc timpul necesar, bad me. But enough of this. Spune-mi, ce alte serii ai dori sa vizionezi in viitorul apropiat? Ce serie iti face cu ochiul? Si care e personajul tau preferat din anime-urile vizionate de tine pana acum? Oh si inca o intrebare sau doua, iti place ciocolata? Dar pisicile?
Atat momentan, sper sa ne mai ciocnim pe site xD.
Sedere placuta!
Bye bye!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
Ar trebui sa imi fie rusine ca nu am vazut Naruto..inca? 21

Well, bine ai venit prin zona noastra folclorica, sper sa ai o sedere cat mai placuta, si,si,si e musai sa vad si eu Magi!

Oh,sa ma prezint, eu sunt Sushi. C:
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#5
Salutare, Gaby, pare bine de cunostinta. Sper ca sederea ta aici sa fie una de lunga durata si sa iti placa aici pe forumul nostru. Tokyo Ghoul is awesome, iti recomand sa te apuci si de manga cand vei gasi timpul necesar, deoarece in opinia mea chiar merita citita fiind chiar mai buna decat anime-ul. Naruto incepusem si eu sa urmaresc la un moment dat, dar chiar inainte de Shipuuden am renuntat la el, fiindca nu mai ma atragea atat de mult, acele fillere dupa lupta lui Naruto cu Sasuke la cascada mi-au taiat toata pofta de a mai continua. Cat despre Ao no Exorcist si Magi, desi am auzit de ele, nu stiu prea multe informatii despre acestea, poate reusesti sa scrii un pic despre ele pe forum (cred ca sunt deja topic-uri deschise pentru acestea) pentru a ne oferi o idee mai buna despre ele 4.

Intrebari: Cum ai gasit Animezup? Ce astepti de la noi? Ce reprezinta anime-ul pentru tine?

Distractie placuta si sper sa ne citim curand.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)