Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello

#1
Salutare. Sunt nou, evident.

Obisnuiam sa frecventez forumurile anime foarte mult in trecut, iar de ceva timp, chiar ani, m-am lasat pe ,,tanjeala" in ideea ca nu am mai gasit unul care sa ma faca sa ma simt chiar ca ,,acasa" daca e sa pot spune astfel.

Sunt din Alba Iulia, am vreo 24 de ani si inca-mi place sa ma uit la anime, desi poate deseori prefer serialele mai mult, dar eh... tot pot spune ca ma uit joi de joi la Naruto 21 e si asta ceva.

Cel mai mult imi doresc o comunitate interesanta, prietenoasa, inteligenta, unde sa mai schimb vorbe... cam atat.

Sper sa fie fain si o zi/seara faina tuturor!

#2
Bine ai venit pe Animezup, Adrian!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Salut, Adrian, bine ai venit pe Animezup, ne bucuram sa te avem alaturi de noi si speram ca vei gasi in comunitatea noastra ceea ce ti-ai propus sa cauti. Background-ul tau seamana foarte mult cu al meu si chiar ma identific cu acesta, deoarece sunt de aceeasi etate cu tine si la randu-mi frecventam forumurile de anime in trecut avand o activitate destul de intensa pe acestea. Insa cum multe din acestea au fost inchise sau pur si simplu au ramas pustii, am renuntat sa o mai iau de la capat cu altele si am ales sa ies din sfera asta, insa dupa cativa ani nostalgia m-a lovit si am incercat sa caut daca mai este vreo comunitate cat de cat activa si uite asa am dat peste Animezup XD. Prin urmare, cel putin din acest punct de vedere, avem ceva in comun, ceea ce este un start bun 4.

Cateva intrebari pentru a te cunoaste mai bine: Ce gen de anime-uri preferi? Ziceai ceva de seriale, ce serii urmaresti? Ce preferi mai mult, manga sau anime?

Have fun around here si sa ne mai citim curand. Laterz.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#4
Hello and welcome xD
Iti urez bun venit in mica noastra comunitate. Ai sa gasesti o multime de subiecte interesante de discutat fie ca se leaga de anime sau nu, tocmai de aceea sunt sigura ca sederea iti va face placere, la fel cum stiu ca vei ajunge sa apreciezi oamenii din jur. Sper sa te distrezi xD
Bye bye!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#5
Salutare, nou venitule 4 bine ai venit pe la noi, si sper sa te simti bine pe aici.

Well, ce anime-uri ai vizionat? 21
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#6
Uuuuuuu coleg nou 21 well bine ai venit pe aici si sper sa te distrezi si sper sa te gasesc pe chat cand reusesc sa mai intru. Anyway eu sunt Jorji si ma bucur sa te cunosc si sincer sunt curiios ce iti place tie sa faci in timpul liber si daca iti plac AMV-urile? Well nu stiu ce altceva sa te mai intreb inafara faptului daca iti plac iepurii si/sau pinguinii 21

Anyway sa te distrezi si mult abafta in continuare si la postat hug
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)