Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello !

#1
Buna! Smile Numele meu este Andreea, am 21 de ani si sunt mai degraba o fana a Japoniei decat a anime-urilor, dar le descopar, incet incet.Am vazut si eu clasicul Naruto, deci stiu in ce ma bag! Oh, si iubirea mea ascunsa e Pokemon LOL. Ma face sa ma simt copil din nou.Alte lucruri? Ascult de la rock la rap orice suna bine, imi plac o multime de lucruri ortodoxe si neortodoxe /oups!/ si imi place sa cred ca sunt deschisa la minte. Pentru orice alte curiozitati, scrieti-mi! 4 Sper sa ne intelegem bine!

#2
Bine ai venit pe Animezup, Reya!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3

#4
Heya Reya xD
Welcome here, sper sa iti faci prieteni. Iti spun, merita sa descoperi lumea anime-urilor, e destul de senzationala. Ai seriile clasice printre care si Naruto si ai altele pe care le gasesti la ora 2 dimineata cand esti plictisit, nu ai somn si vrei sa incerci ceva nou. Si daca o sa dai peste o serie care nu o sa iti placa, don't worry, ai de unde alege. Imi permit sa iti recomand daca vrei.
Ideea de placere vinovata nu merge cu mine dar sunt curioasa, care crezi tu ca e placerea ta vinovata?
Pisicile iti plac? Dar ciocolata?
Well, have fun around, will you?
Bye bye xD!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#5
Salutare, Reya, noi doi am facut mai devreme cunostinta si deja se poate observa o atractie inexorabila, indubitabila si chiar inefabila intre noi doi, prin urmare am o senzatie destul de bine conturata ca ne vom intelege de minune. Imi pare bine sa aud ca esti o persoana deschisa la minte, deoarece si eu sunt receptiv la nou si imi place sa imi asum diverse riscuri, de aceea sper ca o sa ajungem sa ne cunoastem mai bine pe viitor. Eu unul iti doresc sa te intelegi bine cu noi toti si sa cunosti cat mai multi useri, deoarece in mare toti au povestea lor interesanta de spus de la care poti invata multe lectii de viata si nu numai, eu cu siguranta am facut-o.

Ca intrebari, as vrea sa stiu ce te fascineaza pe tine atat de mult la Japonia si ce trasatura de personalitate sau caracter te defineste cel mai bine.

Until next time, laterz.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#6
\(^o^)/ inca un iubitor de pokemon. Well din cate imi amintesc noi doi nu am facut inca cunostinta. Eu sunt Rhapsodos si ma bucur sa te cunosc. Acum cateva intrebari legate de tine ar fi daca iti place ciocolata si care e preferata ta? Si daca iti place sa scrii si sa citesti si ce gen? Si ce manga si/sau AMV ne-ai recomanda noua celor de pe Zup?
Inca o data bine ai venit printre noi si sper sa ne vedem pe chat 4
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#7
Oh, cate intrebari! Sa vedem...pisicile imi plac, dar mai mult imi plac cainii.Iubesc ciocolata, I'm addicted si iubesc orice soi, desi cel mai rar dau pe gat una amaruie. Ma fascineaza oamenii, ca intotdeauna.E o adevarata placere sa le descopar principiile, modul de gandire, ce e important si ce nu pentru ei, stilul lor de viata...ca sa nu spun ca mi se par superbi. Placerea mea vinovata? Prea multe ca sa le spun...haha! Am ratat ceva?Scuze, sunt pe fuga...dar sigur le scriu data viitoare! /hugs/ Si multumesc pentru primirea calduroasa!

#8
Bine ai venit pe animezup Andreea! : ) Eu sunt Utopic, si sunt si eu un "fan al Japoniei" . Hmm hmmmm daca spui ca esti o "fana a Japoniei " ma gandesc ca te atrag filmele japoneze sau ai citit autori japonezi. Daca mi-ai lasa niste titluri de filme/romane japoneze ar fi nemaipomenit, asa am afla amandoi daca avem aceleasi gusturi si cine stie, poate am deveni foarte buni amici : )
O sedere placuta pe Animezup! (...astept raspunsul tau)
[Imagine: 33u4z1y.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)