Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello

#1
Hi there! Numele meu este Sonia and... I'm kind of shy...
I'd like to share with you people some of my drawings
The weak fall, but the strong will remain and never go under!

#2
Bine ai venit pe Animezup, MelloSM!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bun venit pe Animezup Sonia!
Felicitari pentru desene, sunt foarte reusite din punctul meu de vedere! : )
Well, Sper ca, cu timpul o sa te acomodezi cu noi si o sa treci peste timiditate.
Cateva intrebari am :
Din ce oras esti si ce varsta ai ?
Ai putea sa-mi dai cateva titluri de anime care ti-au placut enorm ?
Si cam atat. Sper ca o sa te distrezi cu noi : )
[Imagine: 33u4z1y.jpg]

#4
Salut Sonia si bun venit pe la noi! In primul rand, ti doresc sedere placuta si distractie faina alaturi de ceilalti utilizatori ai acestui forum! In al doilea rand, hai sa ma iau putin de tine (nimic serios, asa ca nu te panica 21 ). Sectiunea de Nou Veniti este aici ca tu sa iti faci o prezentare unde sa ne zici cate ceva despre tine, orice... Really, chiar orice. Pentru a-ti posta desenele dai click aici, iti creezi un topic nou si iti pui acolo desenele frumusel. 4

Daca ai vreo problema de orice fel, te rog nu ezita sa imi trimiti un mesaj. ^_^
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#5
Heya MelloSM xD
Dupa nick si altele, banuiesc ca esti fan Death Note? Poate chiar fan infocat, well, e un anime genial. Ce alte serii urmaresti? In afara de DN, care e preferata ta? Manga citesti? Ai un gen preferat, like yaoi/yuri, poate comedie, poate aventura? Iti plac pisicile? Dar ciocolata? Eu le ador xD! Ah si o ultima intrebare, cum de ai dat peste Zup?
Sper sa te distrezi aici si sa iti faci prieteni xD. Have fun xD.
Bye bye xD!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#6
Well bine ai venit printre noi. Eu sunt Rhapsodos, iar intrebarile mele sunt daca iti place ciocolata si ce melodie ne-ai recomanda noua celor de pe Animezup?
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#7
Bun venit pe forum Sonia, sa ai o sedere confortabila!
Frumoase desenele, chiar as vrea sa mai vad, poate iti faci un thread la fan-art.
Ce iti mai place sa desenezi, inafara de fan-arturi?

#8
Bine ai venit pe AnimeZup, Sonia! Imi place foarte mult cum desenezi! Ai si altele?
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#9
Multumesc pentru cum m-ati primit! 9
O sa incerc sa raspund fiecaruia dintre voi smile
Sunt din Craiova (dar nu mai stau acolo de ceva timp) si am aproape 23 de ani. Mi-au placut mult Death Note, Inuyasha, Dragon Ball, Bleach si trebuie sa recunosc ca mi-a placut si Sailor Moon 71
Nu-mi plac pisicile dar imi place ciocolata ( daca nu e amaruie ;-) )
Ca piesa... nu sunt sigura ca o sa placa dar v-as recomanda Moon in the Scorpio de la Limbonic Art!
Ca desene, sigur ca am si altele! O sa mai pun cateva in Fan Art, numai ca am foarte putin timp pentru Internet :-(. In ultima vreme am incercat sa ma axez pe portrete smile
The weak fall, but the strong will remain and never go under!

#10
[Imagine: 7rA0Lg3.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)