Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello ...

#1
[Imagine: nolimitart.jpg]

#2
Bine ai venit pe Animezup, NigHHt!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hey, Otto~
Bine ai venit pe Zup :3 Sper ca o sa-ti placa aici si ca iti faci prieteni repede (psst, stai pe chat *wink wink*)
Am vazut ca te-ai inscris in concursul lui Sy de siguri :3 Sunt si eu pe acolo ^^ Bring it on! xD Hope i can be a threat to you... *sigh* Well, macar o am gata deja, mai trebuie doar retusata putin ^^
So, ce animeuri urmaresti? Citesti si manga? Doujinshi etc.? xD
Well, cam atat pentru acum. Have fun~ :3

#4
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#5
Hey otto. Bun venit la bord. Acum, daca tot ne-ai oferit o descrirere destul de rarefiata, am sa iti pun cateva intrebari 4 Nu-i o problema, nu?
1. Ce fel de anime iti plac? (Ma refer la gen )
2. Ne poti oferi un top 5-top 10 al animelor tale favorite?
3. Un top 5 manga? (Daca citesti manga 4)
4. Carti citesti? ( Ma refer la romane, nuvele etc ) Daca da, ce gen?
Cam atat, daca imi mai aduc aminte ceva, am sa revin cu edit sau eventual un nou comment. Inca o data, bine ai venit printre noi.

#6
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)