Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello

#1
Sal

Bine vam gasit, ma numesc Andrei dar puteti sa imi ziceti Ram sau Ramoran. Am aflat de forum de la Lia, suntem impreuna pe acelas vas.

De origine sunt din timisoara, imi place anime/manga de cand eram foarte mic, cred ca am vazut sute de animeuri si manga pana acum si inca continuii puternic!

Momentan ma uit la Animeurile de sezon plus hunter x hunter, toriko, one piece, naruto, space brothers! si cateva altele.

am decis sa ma inscriu pentru... socializare? 4

Nu o sa scriu prea des pentru ca nu am acess constant la internet, dar o sa incerc cat mai des.
[Imagine: demon-hunter2.gif]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Ramoran!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#4
Bun venit pe forum. Sper ca e frumos pe vas. Din cate imi imaginez, cred ca intalniti o gramada de persoane de treaba pe acolo, de unde puteti invata lucruri noi. :3 Vreau si eu pe vas! (lol)
Si cateva intrebari sa-ti mai dau de lucru:
1. Ce zodie esti?
2. Te pasioneaza fotografia?
Asta-i tot. Ne mai citim pe aici. 4

#5
[Imagine: demon-hunter2.gif]

#6
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)