Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello!

#1
Buna tuturor! 080 Eu sunt Andreea, am 22 de ani si tocmai m-am inregistrat pe forum! Pasiunea mea pentru anime/manga a inceput de cand eram foarte,foarte mica. Primul meu anime a fost Sailor Moon si cred ca aveam pe atunci 5 sau 6 ani. Bineinteles ca nu stiam ca este anime dar mi-a placut mult! Apoi mai tarziu a fost obsesia mea pentru Pokemon. Tin minte ca faceam schimb de stickere cu prietenii si mancam multe cornuri ca sa ne completam albumele 056

Nu am un anime preferat dar daca trebuie sa aleg unul, atunci aleg Code Geass. Iar in ceea ce priveste manga, citesc mai mult shoujo. Si cam atat. Daca vreti sa ma intrebati ceva, eu va raspund cu cea mai mare placere 019
[Imagine: tumblr_miq8ljXADV1rlnr3bo6_250.gif][Imagine: tumblr_miq8ljXADV1rlnr3bo2_250.gif]

#2
Bine ai venit pe Animezup, chibideea!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit, Andreea. Ma bucur sa vad cineva si din generatia mea care a ajuns pe aici.
Daca ai intrebari/sugestii/probleme/nelamuriri nu ezita sa-mi dai un mesaj privat sau pe mess/skype (id-ul la profil). Sper sa ramai mult timp pe aici si sa fii activa.
Ce genuri de anime iti plac? Carti citesti? Si nu in ultimul rand, de pe unde esti?
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#4
Buna Syryus!
Genuri preferate: psihologic, thriller, slice of life, shoujo.

Carti nu prea citesc sincera sa fiu, din 2 motive: 1) nu am timp, sunt in ultimul an de facultate, examene, licenta. si 2) cu greu gasesc ceva care sa imi placa, mai ales in literatura contemporana.

Sunt din Ploiesti
[Imagine: tumblr_miq8ljXADV1rlnr3bo6_250.gif][Imagine: tumblr_miq8ljXADV1rlnr3bo2_250.gif]

#5
Bine ai venit Andreea! Sper sa te distrezi de minune in aceasta comunitate si sa-ti faci cat mai multi prieteni ^^ Have fun la postat.
[Imagine: cO53.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)