Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello ! :)

#1
Salutare tuturor ^^
Ma numesc Daniela si am 15 ani. Am cont de mult timp pe forum, insa se pare ca abia acum m-am hotarat sa ma avant la postat 21
Imi place sa citesc carti SF in special, dar si romantice si de aventura, sa ascult muzica si sa stau pe forume. Smile
Sunt o fire cam rautacioasa si care sa caute mereu cearta, insa mai depinde si de toanele mele 4
Sper sa ne intelegem de minune ^^

#2
Bine ai venit pe Animezup, Dark Angel!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Salut Daniela si bine-ai venit pe la noi!

Daca ai vreo nelamurire de orice fel te rog sa apelezi la mine sau la ceilalti moderatori/ administratori. Despre toanele tale... sper sa nu existe probleme pentru ca atunci cand ele se ivesc va aparea intotdeauna cineva ca sa le puna punct. 4

You say you read SF. Ceva autori preferati?
Anime-uri preferate?

Salve si spor la postat! Have fun around!
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#4
You say you read SF. Ceva autori preferati?
Sophie Audouin-Mamikonian si apoi alti autori de carti SF.
Anime-uri preferate?
Stiu, stiu, veti zice, ce caut aici, dar, nu prea vizionez animeuri 24 4

Multumesc pentru welcome ^^




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)