Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello!^_^

#1
Hey, numele meu e Alexandra, am 16 ani si.....mda, dupa cum deja ati ghicit, iubesc animeurile, manga, fan ficurie si serialele K si J. Imi place muzica(rock, clasica: Mozard, Bach, Debussy etc; apx orice infafara de manele si muzica populara), arta si scrisul. In principal sunt foarte zapacita si iubesc animeurile si regret faptul ca pana acum nu am cunoscut foarte multe personae carora sa le placa acest lucru:cry::cry::cry: ma rog, asta si faptul ca nu exista personaje anime si in realitate(they`re sooo cuteee). Astept totusi sa se deschida pe undeva o poarta spre un univers paralel plin de animeuriZuppy05. 24

#2
Bine ai venit pe Animezup, Alexya!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit, Alexandra. Aici ai sansa sa cunosti multe persoane cu aceeasi pasiune pt animeuri Zuppy02
Daca ai nelamuriri/intrebari/probleme/sugestii nu ezita sa dai un mesaj privat mie sau lui @Aly .
Cateva intrebari:
- de unde esti? 4
- animeuri preferate? (presimt un Nodame Cantabile pe acolo)
- cum ai dat de Zup?

Spor la postat! 4
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#4
Thanks4 Sunt din Iasi. Am dat de zup in timp ce cautam fanficuri, si mi s-a parut interesant. Am mai bantuit pe site, dupa care mi-am facut cont. Cat despre animeuri favorie, am mult prea multe ca sa le enumar. Printe ele se afla Full metal panic, vampire knight, dazzle, kamisama hajimimashita, naruto si naruto shipp, nodame, blood+, si sunt mereu in cautare de animeuri cu soundtrack bun, sau care sa aiba leg cu muzica4

#5
Salutare si bine ai venit pe forum, Alexandra! Sper sa te distrezi, sa iti faci multi prieteni si sa fii cat mai activa! Am si eu pentru tine o singura intrebare:
Ce zodie esti?
Pai... cam asta ar fi... Iti urez inca o data sedere placuta pe forum si spor la postat!!
Pa-paa!!
[Imagine: o7k7f6.jpg]

Parfumul iubirii... -> Comm? 55
Wild Love[+18] -> Comm please 71

#6
Bun venit @Alexya !
Sper sa ai o sedere cat mai lunga si placuta pe Zup! N-am sa-ti pun intrebari insa daca urmaresti atatea animeuri nu te sfii sa postezi la http://animezup.com/forum/Forum-Anime-Genre sau la sectiunea manga si sa ne lasi opinia ta -topicurile nu musca-!

Spor la postat si in caz de probleme cauta un moderator/ admin! hug
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#7
Hei, Alexandra, bine ai venit. Poti oricand sa incerci anime-ul Beck (e legat de muzica, am auzit numai cuvinte de laude despre acest anime, asa ca ti-l recomand).
Care e culoarea ta favorita?
Care e melodia ce te descrie?
Iti plac poeziile?
La ce profil esti?
Sa ai o zi buna.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#8
Multumesc pentru indicatie. Sincera sa fiu nu am o culoare favorita, dar oscilez intre albastru, negru si alb...depinde de stare. Imi plac poeziile si sunt la profilul filo bilingv engleza. Daca este vreo melodie care sa ma descrie, atunci eu n-am gasit-o inca24 Dar daca dai peste vreuna care implica oameni aiuriti sa-mi spui;P

#9
I have a strange feeling that I know you...
anyway~ Welcome here, have fun si I'm Klau. ^^ Daca am intrebari... Carti citesti? Ce fel?
Dap, cam atat~ ^^
Nando  mo kimi no moto e...
No matter how many times it will be, I will go back to you
[Imagine: 346l2lx.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)