Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Yo

#1
Numele meu este Sho Biyunko si sunt foarte pasionata de anime si manga . M-am apucat serios de desenat doar de 5 ani de cand am venit in Bucuresti .Am participat la mai multe conventii de anime din Romania .
Momentan sunt foarte ocupata nu am timp nici sa dorm TT.TT . Am de mers la doua facultati ,care imi solicita foarte mult timp , si in weekend sunt sensei la Clubul de manga sakura . Din pacate numai resuesc sa desenez cat imi doresc 2 Majoritatea desenelor le fac la cursuri , la metrou , in autocar ....lol this is my life ... Voi incerca sa postez cateva din desenele mele sper sa reusiti sa le vedeti si sa imi ziceti parerea voastra.
Ca si animeuri preferate pot sa spun ca sunt putin mai mult decat fan Fairy tail , Inuyasha , Dragoon ball si inca sper ca lista se va mari. Anime de actiune si romance manga sunt preferatele mele . Sunt putin in contradictoriu stilurile dar cei care citesc manga cred ca stiu despre ce vorbesc ^^.

#2
Bine ai venit pe Animezup, sho biyunko!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bianca! Zuppy04 The wind of fate has brought you here!
Abia astept sa vad desenele pe care le postezi (Erza-chan from niji is framed and hanging in my room, hehe).
Daca ai intrebari/nelamuriri/sugestii/dorinte ascunse stii unde sa ma gasesti. Also, persoanele rosii de pe-aici sunt de obicei folositoare cand ai nevoie de ceva.
Sper sa te simti bine pe zup, chiar daca acum ai putin timp (vine ea si vacanta).
*hugs* (fara sa te mai dau cap in cap cu nimeni)
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#4
^^ Multumesc mult pentru urari si sunt super fericita sa stiu ca inca o mai ai pe Erza ( sper sa iti placa si doujinshiul cu ea . O sa postez saptamanile astea un preview de la el ^^ ).O sa ma obisnuiesc cat de curand cu toti fanii anime de aici si sper ca si ei cu mine ^///^
*hug you to *
Imagination has no limits




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)