Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello ;)

#1
Hello guys & girls !
M-am decis si eu [in sfarsit *whistle*] sa-mi fac "intrarea" pe acest site.Unii dintre useri ma cunosc deja ^^ .Pentru cei care nu ma cunosc ... :

You can call me Laurelay.
Sunt mai " in varsta" decat majoritatea celor de aici XD .
Fascinatia mea pentru anime / manga (si,generalizand,pentru tot ceea ce inseamna cultura/civilizatie/limba japoneza) a inceput cu multi ani in urma.
Dintre animeurile vazute pana in prezent enumar numai :"Sailor Moon","Db/DbZ/DbGT","Naruto","Elfen Lied","Hellsing",Ayashi no Ceres".
O lista cu toate animeurile vizionate mi-ar ocupa vreo 2 thread-uri...XD.
What else ?
Nu pot spune ca am un gen de muzica,pe care sa-l prefer. Ascult ce-mi "suna" bine ... de la muzica clasica la r&b.

That's about it.

P.S : Stiu,stiu ... sa citesc regulile si sa nu fac spam XD .
[Imagine: suigin01wb2.jpg]

I stand alone between Heaven and Hell.

#2
Hi..oare de unde te stiu?da manga anime 10
La animeuri ma potrivesc cu tine doar la DB, HellSing, Elfen lied
hm..poti numi cateva formatii si artisti? la muzica ma refer 10
preferinte manga? ai citit?
oricum bine ai venit pe Anime Zup !
[Imagine: tuomasdivers1015ru1copy.png]
"It doesn't matter if You win or lose, it matters if I win or lose!"
-Winston Churchill -

#3
Bun venit laurelay in sfarsit pe animezup! Nu ma indoiam ca stii deja ca nu trebuie sa faci spam XD
Eu sunt cam rookie in ceeea ce priveste animeurile , dar am o intrebare pt tine: daca zici ca ai vazut foarte multe animeuri ,ai auzit vreodata de Saint Beasts? (me= addicted)
Iti urez multa distractie si multi multi prieteni ^^

offtopic: OMG! grany~*~mayaly~*~ OO'''''''''''''''... sau intamplat multe in 2 zile cat am lipsit...

#4
Bun venit pe Animezup Laura.Iti doresc distractie placuta pe acest site si sa-ti faci multi prieteni cu care sa poti discuta anumite teme.Si exact ca si tine ascult orice gen de muzica,in special cele care au un ritm sau versuri interesante.Welcome to Animezup.
[Imagine: Untitled-1.png]

#5
Welcome to Animezup, Laur-kun!
Iti urez distractie placuta si spor la postat, ca sa poti da mai repede acel pm 21
Btw... frumos avatar ai 4 Al meu iti place? :001_302:

#6
Welcome to Animezup Laurelay 'san !
Inca o persoana din Craiova XD si inca o persoana care a vazut Lady Oscar ... nu mai sunt singura T.T
2 thread-uri ...[Imagine: blink.gif] ... manga preferate ? Cam atat ... happy posting !


#7
Too many replies !*hypnotized* XD
Let's answer some of your questions ...
Citat:hm..poti numi cateva formatii si artisti? la muzica ma refer
preferinte manga? ai citit?
Dupa cum ziceam,nu prea am genuri de muzica preferate...ma tem ca ... "ciudatenia" asta continua si in ceea ce priveste formatiile.Ascult ceea ce ma ... atrage.
Manga citesc - cat de cat.Nu ma pot declara "fan"(a long way to gi till then XD).Din ceea ce am citit pana acum ... *thinks* mentionez :Rozen Maiden,Fruits basket ... si "cateva"(ya',sure) cu avertizarea de "+18" XD.

Citat:ai auzit vreodata de Saint Beasts? (me= addicted)
Din pacate,am "auzit" numai.Inca nu l-am vazut.

Thanks for all your posts *hugs*.

Aaa... si
Bogdana-chan,am zis ca nu-mi place avatarul tau .*"ivil" grin*

P.S : I shall send that PM ... XD

Later edit :
Citat:looool Cred ca ai gresit XD Flaw nu e o -chan e un -san Sau cred ca la el te refereai ^^
Nope,n-am gresit . XD
[Imagine: suigin01wb2.jpg]

I stand alone between Heaven and Hell.

#8
Citat:Bogdana-chan,am zis ca nu-mi place avatarul tau .*"ivil" grin*
looool Cred ca ai gresit XD Flaw nu e o -chan e un -san Smile Sau cred ca la el te refereai ^^

Well ,am trecut sa-ti spun sa te uiti la Saint Beasts , ca e frumos (asta daca nu te deranjeaza prea tare shounen-ai - este putin pe acolo ,dar nu pe asta se concentreeaza animeul) .Are ingeri fara aripi (doar 2 au x.x )....
Sper sa te uiti la el ^^




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)