Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello -

#11
Păi am acolo o mulțime de cunoștințe acolo. La hotel nu îmi permit să stau pentru că este în jur de 100/euro pe noapte (și să stau 20 de zile la prețul ăsta nu e cea mai bună idee).
O să fac multe poze. Abia aștept să merg din nou.
Am acolo o host family care are grija de mine. În rest am cartele de metrou și mă plimb prin Tokyo cât de mult vreau eu. Mă întâlnesc cu cunoștiințele de acolo din când in când, mergem și mai vedem câte ceva prin Tokyo. E destul de amuzant.

Și 10 Pomises to my Dog este un film foarte bun.
Ți-l recomand, mi-a plăcut foarte mult. Chiar am plâns la finalul lui, a fost mai trist ca să zic așa.
[center][Imagine: ax.png]

“The most important thing we learn at school is the fact that the most
important things can't be learned at school.”

[/center]

#12
Bun venit!
Mi-a atras atentia descrierea ta. Mai ales partea cu muzica si cea cu nervii, unde semanam destul de mult.
Cateva intrebari...
1. Care e cartea ta preferata?
2. Te uiti la animeuri? Daca da, un personaj preferat ceva...

Cam atat de la mine, welcome again si distreaza-te!
[Imagine: I_Support_Imagination_stamp_by_c3ph31d.gif] [Imagine: 695027nqwnxm77i3.gif][Imagine: Stamp___Not_Feminine_by_foxlee.png]
[Imagine: tumblr_m8qx755uMl1r49gcn.gif]

#13
@ Miss M
1. Care e cartea ta preferata?
În momentul de fața cartea mea preferată este "Kafka pe malul mării" scrisă de Haruki Murakami.

2. Te uiti la animeuri? Daca da, un personaj preferat ceva...
Da, mă uit și la anime-uri. Unul din anime-urile mele preferate este Death Note. Personaje preferate am mai multe, de exemplu: Sebastian, Ciel, Undertaker (Kuroshitsuji); Enma Ai (Jigoku Shoujo); Hina Ichigo, Barasuishou, Suigintou (Rozen Maiden), Break (Pandora Hearts); L, Light, Mello (Death Note) și altele.
[center][Imagine: ax.png]

“The most important thing we learn at school is the fact that the most
important things can't be learned at school.”

[/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)