Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello!

#1
Saltare,
Sunt Simona,19 ani ,din Timisoara ,fan anime& kpop/jrock si nu ma dau in laturi dupa parodiile dramelor coreene si dupa drame ...of course.As vrea foarte foarte foarte mult sa se organizeze intruniri pentru fanii culturii japoneze si /sau coreene si prin Timisoara (intrucat Bucurestiul e cam departe...)....asa ca please...sa ne organizam si sa facem ceva 3....In rest..astept feedback ^_^ ...hugs !
stay chill...

#2
Bine ai venit pe Animezup, Shymo!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Yeee cineva din Timisoara 4
Nice to meet ya, welcome pe animezup, sper sa te distrezi p'aici.
Right now, nu am intrebari, mi-e lene, dar poate revin 21

Finally intalnesc pe cineva din orasul meu :cry:

#4
Ma bucur sa vad ca sunt timisoreni pe-aici.Cand se mai aduna lume we must have a meeting ?_?

#5
Sa speram ca se mai aduna.
Ok pana atunci, sa pun niste intrebari.

1. Anime preferat?
2. Ce gen de muzica asculti?
3. Film preferat?
4. Hobbies?

#6
Welcome, Simona!
Paii, am fost directa. Lol, ma amuza faza cu : " saltare"..Funny xD . Umm, sper sa iti placa pe Zup .
Am o singura intrebare:
* Cum ai aflat de forumul AnimeZup?*
Sii, poate un mic sfat: Trebuie sa nu faci spam, ok? Adica, nu trebuie sa scrii mai putin de 2-3 randuri de preferat.
5
Cam atat,
Have Fun!
Yuuki Kissu <3
:bye:
Ja neeee! hug
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#7
Shym0 , welcome wa !
Facebook ai ?
Games ceva ?
cat de lung ai paru ..........
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#8
deci ...multe intrebari...putina inspiratie @_@
am facebook...simonalungu
parul e scurt( din cauza unei asa numite varsta de 18 ani cand faci numai prostii 21,anyway imi place de parul meu
nu joc jocuri online...prefer sa pierd vremea pe afara( cand am vreme de pierdut,ceea ce se intampla doar prin weekend-uri)
cum am aflat de forum? e mult de povestit...pai mi-am schimbat poza de pe facebook cu una funny cu byakuya (bleach) si cautand poza am dat de un id ca re mi se parea cunoscut....etc...etc...am ajuns pe site...am vazut ca e vorba de o prietena de a mea (careia ii place kpop-ul by the way) care ar econt si mi-am facut si eu cont in ideea ca o sa am cu cine vorbi in sfarsit despre aceste topicuri

ascult kpop,putin jrock ,putin trance...iar in rest nu ma zgarie pe ureche melodiile de la radio ,tv pe care le aude toata lumea
stay chill...




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)