Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello!^^

#1
Bună! Mă numesc Andreea şi am 14 ani. Sunt din Bucureşti, Vitan (din păcate ). Ştiu site-ul de ceva vreme, dar nu m-am inregistrat până azi. Îmi plac foarte mult anime-urile : Narut( în special Smile ), Bleach, Death Note şi multe altele. Ascult house, am fost rock-eriţă mai demult, dar din cauza anturajului s-au cam schimbat lucrurile in materie de muzică. În timpul liber ascult muzică, desenez, dar ies afară cu prietenii din spatele blocului. Dacă vreţi să aflaţi mai multe despre mine puneţi-mi întrebări. :bv:
[Imagine: 7bt5.th.jpg][Imagine: 7ytg.jpg][Imagine: sdfsdfsdfsdfsi.th.jpg][Imagine: 567657.jpg]









#2
Bine ai venit pe Animezup, AndreeaC!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna, Andreea, bine ai venit pe zup. Iti urez sedere placuta, sa te distrezi si sa-ti faci cat mai multi prieteni. Cu siguranta va fi usor. Esti din Vitan? O_O Si eu la fel :]] Eu stau fix langa Mall Vitan :]] Eu sunt Diana, incantata de cunostinta, dar pe aici mi se spune Beki.
Pai, intrebari:
1. Ce zodie esti?
2. Esti clasa a8a? Daca da, ce liceu ai vrea sa urmezi?
3. Ce personaj din Naruto iti place?
4. Carti citesti? Daca da, care sunt preferatele tale?
Inca o data welcome si nu uita sa te distrezi.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#4
(25-05-2011, 07:41 PM)Beki A scris: Buna, Andreea, bine ai venit pe zup. Iti urez sedere placuta, sa te distrezi si sa-ti faci cat mai multi prieteni. Cu siguranta va fi usor. Esti din Vitan? O_O Si eu la fel :]] Eu stau fix langa Mall Vitan :]] Eu sunt Diana, incantata de cunostinta, dar pe aici mi se spune Beki.
Pai, intrebari:
1. Ce zodie esti?
2. Esti clasa a8a? Daca da, ce liceu ai vrea sa urmezi?
3. Ce personaj din Naruto iti place?
4. Carti citesti? Daca da, care sunt preferatele tale?
Inca o data welcome si nu uita sa te distrezi.

MersiihugSmile. Să incepem
1. Săgetator
2. Da, sunt clasa a 8-a la Nicolae Bălcescu. Vreau sa ma duc la Spiru Haret, ştiinţele naturii.
3. Păi pot să zic că îmi place Naruto, deoarece avem multe in comun.
4. Citesc când am timp. Cel mai mult mi-a plăcut "Legendele Olimpului".
Şi încântată de cunoştinţăSmile.
[Imagine: 7bt5.th.jpg][Imagine: 7ytg.jpg][Imagine: sdfsdfsdfsdfsi.th.jpg][Imagine: 567657.jpg]









#5
Bunăăăă !

Bine ai venit pe zup, sper să te simți cât mai bine și să îți faci prieteni. Și eu sunt a 8-a, și sunt tot din București, numai că eu stau pe lângă Iancului. Hmm... ai spus că îți plac „ Legendele Olimpului ”, cine ți-a plăcut cel mai mult?
Dă câteva exemple DJ / melodii care îți plac, să îmi fac și eu o idee despre ce asculți tu, mai exact, te rog =D. Nu mă omor eu după house, dar nici de dat în lături nu mă dau, poate avem gusturi comune.
O să postezi și ceva desene de-ale tale în curând? Ai spus că îți place să desenezi și m-ai făcut curioasă.
Ah, vrei să devii medic de mergi pe științele naturii? =D

Încă odată welcome și have fun <33 !
oh hi there.
[Imagine: tumblr_m2qvzsPdP51qi23vmo1_r1_500.gif]
Stairway to heaven?
Gurrrrrrl, I ain't got no time for that, I'm taking the elevator.

#6
(25-05-2011, 09:32 PM)Allison A scris: Bunăăăă !

Bine ai venit pe zup, sper să te simți cât mai bine și să îți faci prieteni. Și eu sunt a 8-a, și sunt tot din București, numai că eu stau pe lângă Iancului. Hmm... ai spus că îți plac „ Legendele Olimpului ”, cine ți-a plăcut cel mai mult?
Dă câteva exemple DJ / melodii care îți plac, să îmi fac și eu o idee despre ce asculți tu, mai exact, te rog =D. Nu mă omor eu după house, dar nici de dat în lături nu mă dau, poate avem gusturi comune.
O să postezi și ceva desene de-ale tale în curând? Ai spus că îți place să desenezi și m-ai făcut curioasă.
Ah, vrei să devii medic de mergi pe științele naturii? =D

Încă odată welcome și have fun <33 !

Din Legendele Olimpului nu pot să îţi zic concret.
DJ : Tiesto, DJ Project, DJ Sava, DJ Andi şi mai mulţi, dar nu ascult numai house..Smile
Melodii : Kayla ( Nick Kamarera & Mike Diamondz )
Ya BB ( Play & Win )
Freedom ( Dj Andi & Stela )
Feel in love ( Dj Rynno feat Sylvia )
Desene nu cred că o să postez, nu mă întreba de ce.
And yes! Vreau să fiu medic. Am de ales între medic veterinar şi chirurg.
Cred că te-am lămurit15
[Imagine: 7bt5.th.jpg][Imagine: 7ytg.jpg][Imagine: sdfsdfsdfsdfsi.th.jpg][Imagine: 567657.jpg]












Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)