Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello...

#1
Salut!
Well, i'm new here...hope you'll treat me right!
Sper sa ne avem bine si sa ma acomodez repede forumului!
Daca aveti intrebari pentru mine, spuneti! Stiu ca nu am zis absolut nimic despre mine, insa sunt extrem de racita, si nu pot sa ma gandesc la nimic...:nh:

#2
Well, hello there...
Welcome to Animezup!
You left room for many questions, like:
where are you from?
what do you like the most?
how old are you?
what's your favorite music genre?
....and I'll leave the rest to the others.
Again, welcome, respect the rules, and don't spam.
Cya! ^_^
[Imagine: gameswlpp_79.gif]

#3
salut pe forum.Sper sa te imprietenesati cu toti si
sa vedem de la tine posturi frumoase si fara spam.
Intrebarile deja le-a pus The Child asa ca numai este nevoie
sa te mai intreb ceva.Any way, happy posting and no spam.:yes:

:bye:
-

#4
Ow,another new human hug
[Apropo,eu sunt un spirit asa ca ai grija ce vorbesti ca altfel iti mananc sufletul >:]]
Glumeam.
Vad ca ceilalti ti-au pus deja cam toate intrebarile si mie mi-au ramas cam putine .. ;_;
1.Care e numele tau ?XD
2.Care e cartea ta preferata?
3.Dar filmul?

In rest,sper sa te acomodezi repede hug Si de asemenea,sa te faci bine .Huggies from Mitzu` hug



-Mitzuke
LOLNOPE

#5
Thanks all! Acum sunt dupa o baita, si ma simt putin mai bine, asa ca o sa va raspund la intrebari, si o sa zic si cate ceva extra :blush2:

Citat:where are you from?
what do you like the most?
how old are you?
what's your favorite music genre?

1. De unde sunt...Hmm, in principiu din Romania:laugh: Hint: cel mai sudic punct al RO
2. What do i like the most :blink: Hard question, kuz i hate almost everything :o11:
3. Eeh, 15
4. Ooh, am uitat ca pe forumul asta am alt nick :laugh: Imi place muzica rock Formatii preferate: Green Day, Linkin Park, HIM, Metallica etc etc
Deasemenea imi mai place jazz-ul ( da, stiu ca sunt o ciudata :biggrin: ) I like it kuz it gives me the feeling of peace

Citat:your fav anime 5 ?
do you like manga 65 ?
and... the most important: your fav colour ^^...

1. Well, ce mi-a placut mie cu adevarat a fost animeul " Honey and Clover" :love: Cred ca am avut lacrimi in ochi la fiecare sfarsit de episod, lucru extrem de rar pt mine...
Ce mi-a mai placut si este pe locul 2 in topul meu a fost " Paradise Kiss" :001_wub:
In rest, nimic special care sa-mi fi lasat o impresie atat de puternica [ , ] ca Honey and Clover

2. Da, ador manga :001_wub: Ce mi-a placut cu adevarat adevarat este manga " Hot Blooded Woman" Nu cred ca voi mai citi un manga ca acesta, si il recomand din toata inima!

3. Culoarea favorita...eeh, negru :001_wub: Si asta nu e din cauza ca imi place rockul sau ceva de genul, insa nu sunt genul de fata care sa fie "in tendinte" sau sa stea cu fata-n oglinda sa se macheze o ora...Nah, e prea mare bataia de cap bla bla
Deasemenea imi mai place si culoarea alb...Alb-Negru => imi place sa ma imbrac monocromatic 10 Desi ma imbrac de obicei numai in negru Big Grin
Citat:1.Care e numele tau ?XD
2.Care e cartea ta preferata?
3.Dar filmul?

Numele meu...Cosmina => Jasmine :blushing:

Cartea mea favorita...Eeh, nu cred ca ma pot decide asupra unei carti, am citit destul de multe...Am in camera mea o biblioteca de vreo 250 de carti (minim)... biblioteca parintilor....Recunosc ca nu am sa citit atatea carti, nu am cum!
Probabil ca va imaginati ca majoritatea cartilor citite de mine le-am luat din biblioteca, insa nu e asa 10 Imi place sa-mi cumpar din banii proprii cartile pe care le citesc, nu sa le iau din biblioeca parintilor...Tata ma cearta mereu ca dau banii pe carti noi, cand am o biblioteca intreaga acasa, mereu se loveste de replica:
" Decat sa nu citesc deloc, zii mersi ca citesc si asa!"
:laugh: Stie ca e adevarat, asa ca ma lasa sa-mi fac hat�rul :001_rolleyes: In acest moment citesc Padurea Spanzuratilor, si mai am 2 carti in stand-by: In noapte-de Haruki Murakami si Carrie- de Stephen King
Abia astept sa citesc In noapte, fiind prime carte pe care o citesc de Murakami, si in principiu de un scriitor japonez...Am auzit multe despre cartile sale, si multi mi l-au recomandat :001_rolleyes:

Filme...Uffi, multe! Ar fi greu sa ma decid numai asupra unuia :mellow:


Cred ca asta a fost! Sper sa ne avem bine! Ca sa va linistesc, de obicei nu fac spam! NU sunt genul "uuuaaaauuu ssssuupppeerrr" :glare: Si am citit regulile :sleep:
Deasemenea nu sunt un user foarte activ, stau in banca mea...asta cand nu ma apuca nebunia :laugh: Cred ca singura sectiune la care voi fi mai activa este cea de fan fiction, unde am postat si eu povestea mea :001_rolleyes: Stiu ca nu e nimic de capul ei momentan...Este primul meu fic, asa ca nu va asteptati la cine stie ce :thumbdown: Fic-ul este mult mai inaintat asa ca ot ce va cer este putina rabdare, si multe critici :biggrin:




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)