Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello

#1
Buna,
Eu sunt Ellie si sunt din Calarasi, un oras mic la periferia Romaniei.
Ce sa spun eu despre mine hmm...... sunt cam incapatanata si ma enervez repede iar cand sunt suparata pe cineva nu imi trece repede, imi place ciocolata mai ales Milka cu capsuni urasc pisicile anotimpul preferat vara culoarea preferata albastru si movul anime preferat naruto, elfen lied, soul eater, ouran high school host club, sora no otoshimono, hellsing, blood+ si cam atat.Ascult orice fel de muzica inafara de manele si populara.
Cam atat despre mine astept intrebarile voastre.
[Imagine: v3lG.gif] [Imagine: 77GG.gif] [Imagine: HkIJ.gif]

[Imagine: helplesscopy.png]

[Imagine: Sig.jpg]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Ellie!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bună! Îţi place Naruto, zici? Idem. Păi sper să te distrezi, să te împrieteneşti cu lumea, etc, etc, reguli şi restul poeziei. Nu aş putea fi originală la ora asta nici să vreau.
O mică pretenţie a mea: semne de punctuaţie. Lipsa lor îngreunează semnificativ lectura
Întrebări.

Două trupe rock pe care le asculţi?
Animal de casă?
Personaj preferat din Naruto?
Citat preferat?
Vârstă?

#4
Ahem eram un pic grabita si am uitat de semenele de punctuatie :pfiu:

Două trupe rock pe care le asculţi?
~Linkin park si skillet
Animal de casă?
~Papagal
Personaj preferat din Naruto?
~Sasori
Citat preferat?
~Talentul e 10 la sută inspiraţie și 90 la sută transpirație. Thomas Alva Edison
Vârstă?
~18 ani
[Imagine: v3lG.gif] [Imagine: 77GG.gif] [Imagine: HkIJ.gif]

[Imagine: helplesscopy.png]

[Imagine: Sig.jpg]

#5
Helau <34454, bun venit aicii ^^ aa ce ma bucur ca sculti skillet, intrebari:iti place melodia aia de la skillet , monster ? eu o ador : x, mel. preferata de la skillet?esti emo? de ce iti place movul ? ce zodie esti ? atata , pa :3, huggies.

#6
Skillet da, ÅŸi eu. Linkin park nu prea.
Papagal :X
-Sasori? Bine... (Åži al meu e tot din Aka)
Nu citatul ălaa! Parcă eşti profa de română. 24
Mulţi înainte.
Sper să ne împrietenim

#7
mele: da imi place si mel aia dar preferata mea este looking for angels. esti emo: No way. de ce imi place movul: Asta este un secret. zodia varsator.

kasumi: doar citatul ala mia venit in minte
[Imagine: v3lG.gif] [Imagine: 77GG.gif] [Imagine: HkIJ.gif]

[Imagine: helplesscopy.png]

[Imagine: Sig.jpg]

#8
Buna Ellie , cum fac eu de obicei cand trec pe la noi veniti, iti urez si tie " Buna venit in comunitatea noastra " . Sper sa te distrezi si sa-t faci multi prieteni .

Asa , hai la interogatoriu !

1 . Care este scriitorul / scriitoarea ta preferat / a ?
2 . Genul preferat de animeuri ?
3 . Cu ce ne vei incanta pe aici ? ( adica la fotografie , fanficuri , gfx , etc etc )

Pai cam atat am avut de intrebat . Inca o data sper sa te distrezi aici .

#9
(16-03-2011, 10:22 PM)☆Cookiesor A scris: 1 . Care este scriitorul / scriitoarea ta preferat / a ?
2 . Genul preferat de animeuri ?
3 . Cu ce ne vei incanta pe aici ? ( adica la fotografie , fanficuri , gfx , etc etc )

1. Arthur Golden.
2. Romance.
3. Ficuri. Chiar acum lucrez la unul.
[Imagine: v3lG.gif] [Imagine: 77GG.gif] [Imagine: HkIJ.gif]

[Imagine: helplesscopy.png]

[Imagine: Sig.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)