Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello

#1
Hi hi hi , eu sunt alex si am 16 ani ^_^. Well cam detest anime-urile gen Naruto , Bleach etc. *feeling hated* . Anime-ul meu preferat este uhmm Hakuouki Shinsengumi Kitan i guess , mai imi plac Angel Beats , Clannad , Saikano ,11 Eyes , Shiki , Ergo Proxy , Asura Cryin , Voices Of A Distant Star , Myself;Yourself si School Days.
Sunt obsedat de muzica formatiile mele preferate fiind , Tool (fav of favs) , A Perfect Circle, Relient K , Hurt , RED, Thousand Foot Krutch , Bayside , A Day To Remember , In Fear And Faith , PAIN , Crucified Barbara , Walls Of Jericho uhmm mai sunt foarte multe dar mie sila sa mai scriu -_-.

Well hope we will all be friends. (^_^)
"Îl respecți pe cel care e om, si merită respectul. Nu pe lache manelaru care baga Guța in creerii nopții și nici pe rokărilă gherțoiul care vine la 4 dimineața și-și vomită ficații in scara blocului."

#2
Bine ai venit pe Animezup, Parabola!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bună, Alex! Bine ai venit pe Animezup. Sper să te acomodezi repede aici, şă-ţi placă şi să îţi faci mulţi prieteni.

Am câteva întrebări pentru tine.
1. Îţi place să citeşti ? Care este autorul / cartea preferată ?
2. Te uiţi la filme, seriale ?
3. Ce hobby-uri ai ?
4. La ce profil eÅŸti ?
5. Ce zodie eÅŸti ?

Cam asta a fost. Sper să te distreză.
Xoxo, AlerimxD.
[Imagine: 73m8sj.png]


#4
Cartea mea preferata e "Teoria Umbrei" de Carl G. Jung.Singurele seriale la care ma uit sunt Scrubs si How I Met Your Mother.Hobby-urile mele sunt muzica si cititul. Sunt la limbi straine iar dupa as dori sa urmez facultatea de sociologie-psihologie si sunt in zodia pesti.
"Îl respecți pe cel care e om, si merită respectul. Nu pe lache manelaru care baga Guța in creerii nopții și nici pe rokărilă gherțoiul care vine la 4 dimineața și-și vomită ficații in scara blocului."

#5
Hey, Alex, bine ai venit pe Zup! Smile Distractie placuta pe-aici! Smile Sa te intreb si eu ceva:
1. De unde esti?
2. Filmele iti plac? Ce gen? Care sunt preferatele tale?
3. Ce nu suporti?
Cam atat, nu prea am inspiratie pt intrebari acum. Spor la postat! Bye! bye
[Imagine: sig_reinoir.png]

#6
Hăh. Cum să nu las un „welcome” cuiva cu același nume ca al meu ? * laughs *
Deci, welcome here ! 21
Pe lângă faptul că și eu detest animeurile gen Naruto ( îl urăsc din tot sufletul ) , nu pot să nu menționez că ador formația Bayside. Anyway, cred c-ar trebui să-ți pun câteva întrebări:
1. Sonata Arctica sau System of a Down asculți ?
2. Te dai pe skateboard ? Dacă da, ce trick-uri ști să faci?
3. Dar pe snowboard te dai ?
4. Ce jocuri pe calculator/wii/psp/ps3 etc. joci ? WoW, Prince of Persia, NFS ?
5. Te dai pe bmx ?
Cam atât, presupun. Anyway, nu te voi sufoca cu mii de întrebări.
Au revoir.
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#7
First sunt din Timisoara si nu tin cont de genul filmelor e bun ma uit , preferatul meu e uhmm "Tristan and Isolde" si nu suport tramvaiele -_-.

2nd nu ascut Sonata Arctica . . . S.O.A.D. cateodata , nu prea sunt mare fan metal , prefer alternative , progressive si art rock... in special progressive - genul meu preferat ^_^. Ma dau doar pe BMX . . . joc de 3 ani DotA , single player m-am jucat foarte multe jocuri prefertul fiind "Ninja Gaiden".
"Îl respecți pe cel care e om, si merită respectul. Nu pe lache manelaru care baga Guța in creerii nopții și nici pe rokărilă gherțoiul care vine la 4 dimineața și-și vomită ficații in scara blocului."

#8
hug Hye Alex
Bun venit pe zup.Sper sa te distrezi pe aici si sa-ti faci noi prieteni.Te asigur ca useri sunt prietenosi si foarte de treaba ^_^ Parerea mea.
Asa.. am sa-ti pun si eu niste intrebarii.
1.Ce-ti doresti sa realizezi in vata?
2.Cel mai mare vis al tau?
3.Daca ar fi sa poti face un lucru interzis sau imposibil care ar fi acela? ^_^]
Cam atat.Ai grija la reguli si... distreaza-te! ^_^


#9
Bun venit pe animezup!sper sa te simti bine si sa-ti faci cat mai multi prieteni!
Am cam vreo 6 intrebari pe care ti leasi adresa:Zuppy10
1.ce zodie esti?
2.ce genuri de muzica ti place?
3.care este filmul tau preferat?
4.care este animalul tau preferat?
5.care este mangaul tau preferat
6.iti place yaoi,yuri sau hentai?
[Imagine: Anime-signature-redone.jpg]
[Imagine: 43272185_764421.gif]

#10
Hellow! :]
Welcome on Zup! hug Sper sa`ti faci repede prieteni! ^^
Nu o sa`ti pun multe intrebari `n stuff :]
Si eu ascult RED ^^ si am vrut sa te intreb ce melodii iti plac ?
Buh-bye ! `n don`t forget:Have fun! :bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)