Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello

#1
Hello ☆
Ma descurc cam greu cu prezentarea dar voi incerca sa fac ceva.

「Name」Shivalaiz
「Location」in the BOX
「Occupation」student, guitar and piano player, poetry and fiction writer, songwriter.
「Love」anime, manga, art, photography, pian, guitar, books, vampires, japanese food, italian food, tea, chocolate, strawberries, sweets, Starbucks Coffee, hotchocolate, rain, cookies, muffins, sky, clouds, night, visual kei, Japan, rock music, gothic metal, gothic stuffs, gothic style room, dogs, cats, black.
「Hate」fakes, liars, milk, hot weather, pop music, math, Hannah Montana, Jonas Brothers, Lady GaGa, chocolate ice-cream, vanilla, beer, insects, spiders, salad, celery.


That's all.
Daca aveti ceva de intrebat va rog sa o faceti.
Bye Bye
Dream on despair.
The melody tires forgetting. sounds of madness.
Countless tears ● Timeless scene ● Nameless liberty
[Imagine: a-2.png]
Does love really save earth?
I don't know because I'm what you call.
Stupid human begin just exist. Nothing more.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Shivalaiz!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
ÃŽhmm, welcome !
So. Ai spus că ştii să cânţi la chitară. Clasică, western sau electrică ?
Şi să ştii că nici mie nu îmi place îngheţata de ciocolată 21.
Şi cum ăsta e un site anime, mă simt obligată să te întreb ce ai vizionat în materie de animeuri .
Unde eşti studentă ?
Well, that's all !

Welcome again .
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#4
@ Lori

1. chitara clasica si electrica este ok pentru mine. Ma descurc la amandoua.
2. Air TV, Kuroshitsuji, Shaman King, Spiral, Naruto, Maji Tantei Nougami Neuro, Jigoku Shoujo. Ah My Goddess, Chobits, Clannad, Death Note, Demonbane, Blood+, Elfen Lied, Pandora Hearts, Vampire Knight, Vampire Princess Miyu, Trinity Blood, Code Geass, D.Gray Man, Soul Eater, Fate/stay night, Love Hina, Lovely Complex, Black Cat, Loveless, Devil May Cry, Chrono Crusade, Romeo x Juliet, Kanon, Toradora, Rozen Maiden etc.
3. Sunt studenta in Cluj la facultatea de litere (japoneza).


Multumesc de intrebari
mai astept si altele
Bye
Dream on despair.
The melody tires forgetting. sounds of madness.
Countless tears ● Timeless scene ● Nameless liberty
[Imagine: a-2.png]
Does love really save earth?
I don't know because I'm what you call.
Stupid human begin just exist. Nothing more.

#5
Hey!Sunt noua pe zup..ce pot sa spun iubesc siteul asta!Asa acum sa ma prezint!

Nume:Amy
Varsta:11 ani si trei lui
Pasiuni:I'm a guitar player,piano player
Oras:Arad
Judet:Arad [/b]

Mie imi place foarte mult musica si desenul.Am avut o expozitie de desene si picturi in orasul meu.Preferata mea limba e ENGLEZA.*Preferatul meu site e acesta si vroiam sa-i multumesc lui zupy pentru primire.Vreau sa-mi fac multi prieteni si sa ma distrez.Imi place animeul Naruto.Preferatul meu cuplu din anime e sasusaku .

MY FIC ะ PETALA RĂTĂCITĂ ะ
Dᵃᶜᵃ ᶰᵒʳᶤᶤ ᵛᵃʳˢᵃ ˡᵃᶜʳᶤᵐᶤ ˢᶤ ᶤᵘᵇᶤʳᵉᵃ ᶰ⁻ᵃ ᵗʳᵉᶜᵘᵗ, ᵖᵒᵃᵗᵉ ᵐᵃᶤ ᵃᵖᵃʳᵉ ᵒ ˢᵃᶰˢᵃ ˢᵃ ᵖᵒʳᶰᶤᵐ
De La-nceput ..!
Dʳᵃᵍᵒˢᵗᵉᵃ ᵉ ᵒ ˢᵃᵍᵉᵃᵗᵃ ᶜᵉ ᶤᵗᶤ ᶠᵃᶜᵉ ʳᵃᶰᶤ ᵈᵉ ᶠᵒᶜˑˑˑ ˢᵘᵖᵃʳᵃ ᶜᵉˡ ᶜᵉ ᶤᵘᵇᵉˢᵗᵉˑˑˑ ᶜᵉˡ ᶤᵘᵇᶤᵗ ᶤˢᶤ ᵇᵃᵗᵉ
Joc
Tʳᶤˢᵗᵉᵗᵉᵃ ᶤᶰᶜᵉᵖᵉ ᶜᵘ ᵒ ˡᵃᶜʳᶤᵐᵃ, ᵇᵘᶜᵘʳᶤᵃ ᶜᵘ ᵘᶰ ᶻᵃᵐᵇᵉᵗ, ᶤᵃʳ ᶠᵉʳᶤᶜᶤʳᵉᵃ ᵐᵉᵃ ᶤᶰᶜᵉᵖᵉ ᶜᵘ..
Tine

#6
Duduie, citeşte te rugăm regulile.

Btw, Zuppy nu te întâmpină, pentru că nu ai citit Regulamentul .

Tsk tsk .



Haide, alt warn, vă rog.
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#7
(18-08-2010, 01:33 PM)SmileyMiley A scris: Hey!Sunt noua pe zup..ce pot sa spun iubesc siteul asta!Asa acum sa ma prezint!

Nume:Amy
Varsta:11 ani si trei lui
Pasiuni:I'm a guitar player,piano player
Oras:Arad
Judet:Arad [/b]

Mie imi place foarte mult musica si desenul.Am avut o expozitie de desene si picturi in orasul meu.Preferata mea limba e ENGLEZA.*Preferatul meu site e acesta si vroiam sa-i multumesc lui zupy pentru primire.Vreau sa-mi fac multi prieteni si sa ma distrez.Imi place animeul Naruto.Preferatul meu cuplu din anime e sasusaku .

EPIC FAIL.

Asa si cat despre proprietar: uelcom! Cat de bine canti?
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#8
SmileyMiley când poastez ceva la nou veniţi, îl postezi în topic separat o.o nu în topicul altcuiva. Sorry de off topic. So, dute şi fă-ţi un topic doar al tău nu posta în topicul altcuiva ca musca în ciorba de pui.
-




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)