Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello!

#1
byePoi... moshi moshi! In primul rand am venit pe forum sa-mi postez fanficurile si benzile desenate pe care le-am facut, da' am deschoperit multe alte chesti misto aici si cred ca o sa raman.victorie
Anime-uri care imi plac:
Gravitation ( the one and only!)
Wolf's Rain ( nu l-am vazut pe tot, dar am vazut un spoiler)
Death Note ( off viata mea dc moare L????)
Kaleido Star ( l-am vazut pana la sfarsit pe Animax)
Spiral ( alt one and only!!! da' se termina asa brusc 20)
YYH ( primul anime care mi-a placut)
Hell Girl ( scuze da' nu stiu numele in japoneza)
... si multe altele.

Imi place Jpop-ul ( fanii Gravitation stiu de ce...), sunt mai baietoasa din fire si nu suport fustele/ rochiile.

Sper ca vom fi buni prieteni...
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free." -Goethe
!btw! mi`am facut blog! KlutZoph0biA
[Imagine: EiriYukibanner.jpg]
[Imagine: Vampire_Knight_by_AestheticEnzeru.jpg]

#2
Salut RenKa-kun, bun venit pe animezup :hug: Sper sa te simti cat mai bine pe acest forum si evident sa iti faci prieteni :3:
Hell Girl pe japoneza e jigoku shoujo :10:
Insa nu stiu 39 altceva despre tine? cum te numesti, varsta, in ce localitate stai, care e culoarea ta preferata... smile
Si sa nu uit: care sunt trupele tale preferate? (sau cantareti preferati)
So...sper sa imi raspunzi smile
:bye:

#3
"sunt mai baietoasa din fire si nu suport fustele/ rochiile."

Yea,Nici eu 21 I just hate them 21

Welcome to za forum hug

Have fun,no spam..etc etc
Another Gravity fan hug Dar nimeni n`o depaseste pe lye @.@ 21 Ok..
See ya around hug :bye:
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#4
A... poi nu prea am incredere in nimeni, deaia nu am pus nik altceva despre mine...
Poi... culoarea preferata... mov inchis
stau in Brasov( liceul J. Honterus)
am 12 ani juma'
trupe preferate..... hmm... Simple Plan, Avril Lavigne... si nu mai stiu(ascult muzica din anime mai nou).

Imi place sa scriu( va rog sa-mi urmariti ficurile). Ascult muzica tot timpul cand merg pe bicicleta( ma dau foarte mult). Nu am prea multi prieteni pentru ca eram cam zvapaiata cand eram mica( spaima baietilor), si nici nu accept alti oameni decat daca simt ca sunt de incredere( urasc lingaii). Totusi cei care ma cunosc cu adevarat, desi nus' prea multi, zic ca sunt 0k. Nu pot sa ma laud prea tare cu invatatu' pentru ca pur si simplu nu ma intereseaza.Fac tennis de placere si sunt stelista( dar nu exagerat).
Si.... a.... da..... prenumele meu e....grr Iris....:blushing:, da' nu prea vreau sa ma strigati asa... prefer Renka sau Tai( noua mea porecla).

Stiu ca lye( i-am urmarit ficurile) ca e cea mai mare fana Gravi, si dupa ce i-am citit ficurile m-am gandit sa scriu si eu.praise

P.S. Scuze ca nu am postat de la inceput toate chestile astea, da' doar acum vad ce oameni draguti sunt aici!
P.S. 2 Va rog sa-mi urmariti benzile desenate. Sunt ,in categoria Fanficuri, despre Gravi.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free." -Goethe
!btw! mi`am facut blog! KlutZoph0biA
[Imagine: EiriYukibanner.jpg]
[Imagine: Vampire_Knight_by_AestheticEnzeru.jpg]

#5
Mellow there. victorie Nice to meet ya. Well sper sa te simti bine aici si sa iti faci multi prieteni Smile .

Si mie imi place Gravitation 65 desi nu ma pot numi o mega fana , mie se apre funny si destul de intenresant desi anime'urile yaoi nu prea sunt pe genul meu.

Well then, see ya around si spor la postat Smile
<center>It’s a feeling like this
It’s centrifugal motion
It’s perpetual bliss

It’s that pivotal moment
It’s impossible
[Imagine: Love-rain0.gif]

~~~

[Imagine: chibi_840.gif]
Ajuta'ma sa nu'mi mai pun extensii, trage'ma de par XP

[Imagine: Hitsugaya_Toushirou.jpg]</center>

#6
Well...cam tarziu...dar ma bag si eu.Laliho Renka si welcome pe Animezup.Sper sa te acomodezi destul de repede pe aici.Ciudat sa vad ca ma cunosti21.Revenind...intrebari pentru tine...nu am(deja s-au pus).Nu imi mai ramane sa iti mai spun decat have fun si spor la postat!
Ja Ne!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light







Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)