Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello ^^

#1
Ehm..helloo everyone xD i`m a newbie..sau mai bine zis,nu sunt chiar asa noua,se vede si cand sunt inscrisa,acum un an chiar 21 dar am fost mult prea lenesa si nu m-am prezentat.. -_- gomen gomen..
well..sunt foxxy,am 15 ani...almost 16..si sunt din ploiesti..
what can i say more..
iubesc japonia si tot ce tine de aceasta tara 8 si sper ca vreodata sa ajung in acea tara minunata [desi nu am sanse..]

ei bine,m-am inregistrat pe acest forum pt ca vreau sa imi fac cati mai multi prieteni si sa ma inteleg bine cu cati mai multi ^^

ehm nu am vrut sa detaliez prea mult..
de aceea va las pe voi sa puneti intrebari ^^
promit sa raspund la fiecare 21 asta daca macar trece cineva prin topic


ps-probabil o sa fiu inactiva pana in vacanta de iarna,apoi in sfarsit am si eu timp liber suficient xD-
[center][Imagine: 622b63ae.jpg][/center]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Foxxy!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
in primul rand,tnx for the welcome ^^ hope i won`t disturb too much around here hehe..xD
hajimemashite,teh ^^ [sper ca asa se scrie 21]

well let`s answer..
~ J-drama favorită?
~ Filmul favorit?
~ Ai văzut '' Constantine '' ? [ părere ]
~ Anime-uri preferate?
~ CiteÅŸti manga?

1.J-drama multe n-am vazut..but .. as accepta cu mare placere recomandari..in primul rand am incercat unele,dar nu le gaseam nicaieri,m-am enervat si nu am mai cautat nimic -_- toooo lazy to be ME..
2.Heh aici lista e destul de lunga..But uhm let`s see..
3.Constantine?Really,really awesome :3
4.aici am multe de spus .. desi initial am inceput,ca orice noob in categoria asta,cu naruto,acum m-am cam lasat de el -_- ma plictisesc atatea episoade really,i hate to watch over 200 episodes -_- same story with bleach..deci astea 2 se exclud 21
Destule nu am vazut,iar lista de animeuri preferate e mereu intr-o continua schimbare asa ca azi poate am un anime primul preferat,iar peste o saptamana nici nu mai imi aduc aminte de el 21
In fine,stai ca am deviat prea mult xD
Animeuri preferate:death note,ghost in the shell,soul eater,nana,blood+,fairy tail,devil may cry,claymore,sengoku basara,d-grayman.etccc
*ps-nu sunt in ordine*
5.binenteles..citesc si manga,asta doar cand am timp ehm in general cele on-going dar si celelalte fairytail,vampire knight,claymore,etc

^^ astept si alte intrebari .. raspuns la toate,garantat 4

#4
Bun venit,defapt bine ai postata daca zici ca esti aici de un an.Eu sunt foarte nou,inscrisa ieri4
Am si eu niste intrebari:
Mancarea preferata?idee
Culorile preferate?8
Cartile preferate?3
Pa-Pa,sper s ate distrezi
[Imagine: 339u1p3.jpg]
Paul: CAAAARRRL I watched you fire a harpoon into the captains face
Carl: That sounds dangerous
Paul: You were head-butting children off the side of the ship
Carl: That must of been horrifying to watch
Paul: And then you started making out with the ice sculptures
Carl: Well THANK GOD that the children weren't on board to see it
xDD

[Imagine: 2431486ouw57e0825.gif]<----Lissie,The skittle sheep






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)