Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello!!

#1
Hello everybody!!Sunt Maria si am 12 ani.Ce sa spun sunt prietenoasa,glumeata-depinde,ambitioasa, uneori orgolioasa,miloasa(mai ales cu animalele)culoarea mea preferata este turcoaz dar imi place si movul la fel de mult.Animalul preferat pisica (in general felinele) si cam atat despre mine o sa ma cunoasteti mai bine pe parcurs.:bye:[/size]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Ice_Angel123!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit pe Animezup, Ice_Angel123!Sper ca te vei distra si iti vei face prieteni.

Si acum cateva intrebari:
-Ce anime-uri preferi?
-Citesti manga?
-Daca da, ce manga?
-Ai vreun film preferat?Daca da, care este?
-Care este piesa ta preferata?

Happy posting si sa te distrezi!Smile
[Imagine: 2uihshu.gif]

[Imagine: TheDream.png?t=1276345103][Imagine: EunHye22.png?t=1284281440][Imagine: 04.png?t=1304468354]
You’ve Fallen For Me.













#4
Salut Ice Angel, bun venit pe forum sper sa te distrezi aici, sa cunosti multa lume si sa te integrezi. Vreau sa-ti dau un sfat, nu mi-o lua in nume de rau, dar nu mai scrie cu diferite culori, pe langa faptul ca nu este necesar, negru se vede si mult mai bine, exista si o regula care-ti spune sa nu scri colorat, ar fi bine sa citesti regulile. Dupa cum ti-am spus, nu mi-o lua in nume de rau, e doar un sfat de care ar fi bine sa ti cont.
O singura intrebare am [mai mult din curiozitate] am vazut ca stai in apropierea bucurestiului, inveti in bucuresti? daca da, unde?
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#5
myuu eu invat la Buc. si sa stii ca nu o iau in nume de rau ca nu prea sunt eu suparacioasa
pai Strawberry sa-ti raspund la intrebari:
Anime-uri preferate sa vedem Naruto,Mew mew Power,Shaman King,Sailor Moon(nu prea am urmarit) si mai sunt destule da nu prea imi vin in minte.
Nu, nu citesc manga.
Filmul pref. sa vedem......Mi-a placutsi inca ma impresioneaza "Memoriile unei gheise"
Piesa ca si melodie banuiesc, nu piesa de teatru oricum eu iti spun ca si compozitie muzicala deci ar fi Inna-Amazing dar imi place si Puya feat Kamelia feat. George Hora-Change




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)