Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hellau. :)

#1
Buna tuturor, sunt Andra si am 14 ani impliniti.
Sunt in clasa a opta si imi place tot ce iubesc si detest tot ce urasc.
Imi place mult sa interpretez diferite personaje din diferite seriale/filme, imi place sa merg pe role si sa merg pe bicicleta sau oricare alt sport. Imi place mult adrenalina si actiunea, filmele de comedie, actiune, horror, threaler; muzica de orice fel.
Imi iubesc familia ca orice om, dar uneori ma supara si aceasta, dar imi trece repede.
Nu pun la suflet orice prostie si trec cu vederea, dar trebuie sa recunosc sunt putin lenesa... 21
Ma bucur sa va cunosc, daca aveti intrebari le astept.
[Imagine: hurtr.jpg]

Zummy.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Schwarz Hase.!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit! Imi place descrierea ce ti-ai facut-o. Filme horror, adrenalina... uau, uau!
Iti place sa joci fotbal sau baschet?
Ce filme horror iti plac? (psihologice, cu mai multa actiune sange s.a.m.d.) Cele asiatice sau americane? (eu una le iubesc pe cele asiatice, dar am vreo doua filme de groaza americane ce doresc sa le vad)
Adepta manga sau anime?
Care e culoarea ta favorita?
Si mai am atatea intrebari, dar e de ajuns pentru acum. Iti urez o zi buna si o sedere placuta!
Zup e o comunitate draguta si in mare parte, prietenoasa.
In caz ca ai nelamuriri, poti intreba un moderator sau administrator. Si ei sunt de treaba (darnici sa ajute).
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#4
Buna Andra, bine ai venit pe Zup!
Sper sa-ti placa aici si sa iti faci prieteni. Daca ai nelamuriri/intrebari/sugestii/probleme nu ezita sa-mi dai un mesaj privat sau pe mess (imi gasesti id-ul la profil).
Distractie placuta, ne mai citim pe forum!
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hell?u. ~ Ely ~ 8 2.180 26-05-2013, 11:24 AM
Ultimul răspuns: Faust


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)