Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

HellO!

#1
Buna.. Am 14 ani si sunt din Oltenia; am multe hobby-uri precum desenul, scrisul, karate, in curand si skate (sper), anime-urile, ciondaneala cu colegii (lol).. dar nu destula energie sa ma tin serios de fiecare 37
Zodia e rac cu ascendent in leu si influente din fecioara, dragon de foc/caine de lemn, testoasa, ciocanitoare, ulm, albastrea, Anubis, cancer (ca zodie,lol), ghioaga taraneasca... si astfel cred ca am acoperit toate tipurile de horoscoape existente.
Anime-uri vizionate, daca e necesar: Naruto, Slayers, Elfen Lied, Bleach, Hellsing, Inuyasha, Sailor Moon, si etc. Am sa mai urmaresc si altele candva, cand ma va lasa trandaveala..
Era sa uit muzica preferata; in general ma balansez intre mai multe genuri, desi predomina metal-ul; urmeaza punk-ul, hip hop-ul si, in masuri mai mici, altele precum rock`n`rollul.. Nu scriu trupe pt ca oricum nu idolatrizez pe niciuna..
Restul datelor despre mine le veti deduce pe parcurs..
Ma bucur sa va cunosc si sper sa ma inteleg cu voi!
G`bye dudz!

#2
hello
shika
Ma bucur ca mai e un racushor printre noi 4 .Banuiesc ca esti baiat(sper sa nu gresesc si de datat asta)
Sunt animeuri bune dar intrebarea mea e : death note nu ai vizionat ?2
cred ca iti place mult shikamaru 10 yup mie imi place ca are parul mai lung 21
Iti urez bun venit pe zup si sper sa-ti faci multi prieteni4 !!!
btw:ma bucur ca nu esti manelist
o.o" wot

#3
Am planuit sa vizionez Death Note, dar lenea, din nou. Si pe Animax nu-l urmaresc pt. ca mereu uit. Daca ma pun pe treaba, il termin in 2 zile. Oricum am sa ma mai uit pana mor; am destui ani la dispozitie, cred.
Si te rog; nu imi place Shikamaru; nu-s gay 37
Mersi pt. urare, si nu-ti pune problema ca eu as fi manelar. Hell no.. Ii iau la caterinca de fiecare data cand am ocazia.. Nice to meet you, Misa!

#4
Cha cha!Andrada Angeli a.k.a love_yuki_eiri la datorie!Welcome here,sa traiti!Nu ma baga in seama...asa sunt eu,zapacita.Revenind..iti place Naruto...super!Si mie!cu mine o sa te intelegi foarte bine...Inca o data Welcome,nice to meet you....have fun si spor la postat!Ja Ne!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#5
Salut mai zapa mica (sau mare) ce esti tu si mersi de urare! 3 Ma bucur sa vad ca aveti spirit si sunteti de treaba; poate ma mai dezmortesc si yo un pic. Pai atunci, presupun ca ne mai intalnim pe forum, la alte discutii! Nice to meet everyone, again!

#6
Sunt o zapa mai mare(am 16 ani).Revenind,...am o intrebare pentru tine:cum te cheama?Eu tot Shika iti zik...da vreau sa stiu10.Dezmortestete omule...e super aici21.Ja Ne.Pwp
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#7
Neah 65 Zi-mi decat Shika. Numele poate mi-l spun mai incolo.. Ne mai vedem pe forum. Cya!

#8
bineinteles.. hop si eu! 4
bine ai venit, sa te distrezi,sa te acomodezi repede,sa te simti bine,sa-ti faci prieteni si alte cele ^.^

un anime reprezentativ?
O melodie preferata? ^.^
u wanna be my friend? 4
ce mai faci?10

yeah.. welcome again,have fun, happy posting no spam&co 4

#9
Mersi de urare, Jigoku! Nu ma prea reprezinta niciun anime, dar am pata pe Naruto deocamdata, la fel cum o aveam pe Slayers acum cativa ani! Melodii preferate.. sunt destule. Nici nu prea stiu ce sa aleg. De facut fac bine, un pic somnoros; sa-mi fac teme, sa nu-mi fac.. Problematic 37 Si daca vrei sa fim prieteni, de ce nu? Poate o sa vorbim pe mess candva. Ne mai intalnim pe forum. G`bye!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)