Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heia ! ^^

#1
Heia !Well....nu prea stiu ce sa scriu.Am 13 ani,sunt din Bucuresti.....Anime`ul preferat este Naruto.Pai...daca mai aveti intrebari sau curiozitati....i`m here :biggrin: !
[Imagine: Urahara_Sig_by_KaitoWatanabe.png]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Quacky!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bună, Quacky : ) bine ai venit pe anime zup. Sper să te simţi bine aici şi să îţi faci cât mai mulţi prieteni noi 5

Anime ul preferat, Naruto? Hmmm, ce alte anime uri îţi plac / ai văzut?
Manga citeÅŸti? 39
Ah ÅŸi ce zodie eÅŸti?

În rest, sper să te simţi bine pe aici. Distracţie şi postare plăcută!

* hugs *

#4
Thx ! hug Pai am vazut cateva episoade din anime`ul xxxHolic si mi`a placut.Vreau sa`l continui dar nu prea am timp.Nu sunt fan yaoi sau yuri.Manga nu citesc.Nu stiu ce manga sa citesc.Sunt deschisa la sugestii.Sunt Taur XD.Sunt obsedata de zodii,btw.Mersi din nou. ^^
[Imagine: Urahara_Sig_by_KaitoWatanabe.png]

#5
Heyaaaa Quacky : > Bun venit pe Zup! Sper sa te acomodezi repede pe aici si sa te distrezi 10.Well...ce sa te intreb 39
1)Ai frati/surori?Daca da,cum ii/le cheama?
2)Care e anime-ul tau preferat?
3)Citesti manga?
4)Ce gen de muzica asculti? ^_~
Cam atat....sper sa fim prietene si sa ne intelegem bine 10...*hugs*
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]

#6
Mersi.
1)Da am un frate mai mic.Are 2 ani.Il cheama Alexandru. Tu ai?
2)Naruto Shippuden.Al tau?
3)Nu.Dar sunt deschisa la sugestii,daca vrei sa`mi recomanzi ceva si,eventual,sa`mi dai si un site unde pot gasi manga`ul. 4
4) Well....house,rock,tehno,urban,electro,pop si cam atat.
Si eu. hug
[Imagine: Urahara_Sig_by_KaitoWatanabe.png]

#7
Welcome to AnimeZup! Smile

Bun venit aici, Quaky :X Smile
Sper sa te distrezi, sa iti faci multi prieteni si sa te vedem activa pe animezup. Nu uita sa citesti Rules. 3 21 Iti place naruto.. am vizionat si eu naruto, si drept sa iti spun mi-a placut Sakura... 39
majoritatea ti-au pus intrebari foarte multe, dar am de gand sa iti pun si eu 10

1. What's your name? 9
2. Iti plac emoticoanele zupului?
3. Ce personaj din naruto iti place?
4. Cum iti place sa te imbraci deobicei, si ce culori? 3

#8
Hyuuuu!!!!Fan XXXholic?!Asta spune totul! 21 E de-a dreptul genial!Dar te sfatuiesc sa citesti manga-ul pt ca e de 100 mai bun decat anime-ul (plus ca-ti ia mai putin sa citesti manga-ul decat sa te uiti la anime...parerea mea)Si daca te apuci de XXXholic ai putea la fel de bn sa incepi si Tsubasa Reservoir Chronicle pt ca sunt in stransa legatura.Ele amandoua fac povestea completa.(dar acelasi lucru si pt Tsubasa.citeste manga-ul pt ca anime-ul e lame de-adreptul...singurul lucru mai ca lumea de la anime e soundtrackul)Acum..... ar tr sa tin cont de faptul ca suntem la topicul de nou veniti,nu-i asa ? 39 M-a cam luat valul 21 Pai,bine ai venit pe zup Quacky!Sa-ti faci cat mai multi prieteni si sa te distrezi!Intrebari nu prea mai am ce sa-ti pun....dar daca ai chef de o discutie aprinsa pe tema XXXHolic,sunt omul tau 21 Inca o data,distractie placuta si nei mai auzim,ok? 4
Of course I'm weird.If I wasn't weird, you'd be weird and I'd be out of job:yes:

#9
Mersiii :X
1.Gabriela.Al tau?
2.Dap.Le ador. :love: Mai ales acestea.
3.Well....Tsunade.E cea mai tare.Si nu`mi place din cauza marimii balconului sau. XD
4.Cel mai mult imi place sa ma imbrac comod,eventual,in alb si negru.Daca sunt imbracata in haine comode ma simt si atragatoare.Culori....culoarea mea preferata este exact verdele de deasupra avatarului tau,unde scrie "Desenator". ^^
[Imagine: Urahara_Sig_by_KaitoWatanabe.png]

#10
Helău, Uff ! Welcome here, have fun etc. etc.
Deci, îmi place nick - ul tău... Mă amuză rău de tot. 21 Ca să nu uit ce vreau să zic, ai putea să citești manga pe manga2u. Scrie asta la Google sărci și îți dă siteul. Ai putea citi manga Kuroshitsuji ( e genială și ai putea să vezi și animeul fiindcă e tare mișto ) , Beast Master, Perfect Girl Evolution etc. De asemenea, îți recomand și manga Vampire Knight, deși, mai încolo, devine plicticoasă.
Întrebări. Well, cum să nu aibă nenea eu întrebări ? 21 E ceva imposibil.
1. Ce formații asculți ?
2. Te dai pe skateboard ? ( ÃŽntrebarea asta o pun tuturor * laughs * )
3. Dar pe snowboard ?
4. Ce hobby - uri ai ?
5. Care sunt personajele tale preferate din Naruto și xxxHolic ?
6. Te-ai uitat la Nana ? ( O ador pe Nana Osaki. Într-un timp eram obsedat de ea fiindcă arăta bestial ) .
Și eu sunt obsedat de zodii din cauza unei persoane de pe forum cu care mă înțeleg bine și mi-a băgat în minte ideea cu zodiile. Pff, that s all. Sper să ne mai citim.
Au revoir.
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)