Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hei ... presupun

#1
Hello ~ Eu sunt Mauve ~ si nu stiu sa ma prezint - presupun-. Am venit aici cu scopul de a socializa - cred- si.... aaaa atat. Imi plac animeurile psihologice, amuzante, yaoi si sadice. Mdeterminated Ascult muzica rock, metal si j-rock.
Well si am ajuns la sfarsitul acestei mici introduceri .-. Daca aveti intrebari, nu va sfiiti sa mi le spuneti.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Mauve!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit pe Zup, Mauve-chan!
Sper sa iti placa sa activezi pe forum si ne citim cat mai des in topicuri. Daca ai nelamuriri/intrebari/sugestii/probleme nu ezita sa apelezi la mine fie prin mesaje private, fie pe mess/skype (gasesti id-ul la profil)
Have fun around here and be good!
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#4
Hello, Mouve. Welcome here.
Cateva exemple de animeuri yaoi pe care le-ai vazut sau iti plac? Citesti ficuri/carti? Si... apropo, ai de gand sa scri vreun fic si sa-l postezi?
Ca tot vorbisi de rock, ce trupe asculti mai exact?
Sper sa ne mai citim pe forum si bun venit inca o data. ^_^

#5
Saluuut Mauve, bun venit printre noi!

Daca ai venit aici pentru a socializa atunci ai aterizat intr-adevar bine. Avem useri prietenosi si sunt convinsa ca-ti vei face repede prieteni.

Spuneai ceva de anime-uri psihologice si sadice... care anume ti-au placut? If you care to share, of course.

Have fun around!
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#6
Did someone said yaoi?
Mmilk

Hiiiiiii. *Joker's voice here*
Ai vazut Ai no Kusabi, Winter Cicada, Mirai Nikki sau...?
Urmaresti serii lungi?
Iti place sa citesti manga?
Iti plac filmele horror? Daca da, cele americane sau cele asiatice? eu una le prefer pe cele asiatice, fiindca sunt mai psihologice si ma intriga

Bine ai venit, totusi! Sa te distrezi!
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#7
Hey ya 4
-Ce dragut ca-ti place yaoi <3 ce parere ai de yuri?
-Death Note ai vazut?
-Care e culoarea ta preferata?
-Numele? 108 sunt curioasa
-Franceza iti place?
Sedere placuta si sper sa te distrezi 4
[Imagine: oh0j9c.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)