Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hei hei

#1
Hei! Numele meu este Corina, am aproape 17 ani si sunt din judetul Cluj. Ma uit la anime de cand eram mica. Unele dintre animeurile mele preferate sunt Attack on Titan, Naruto, Black Butler, Tokyo Ghoul, Sword Art Online, etc. Nu citesc manga. Ascult cam toate genurile de muzica inafara de populara si manele. Bye!

#2
Bine ai venit pe Animezup, Kira!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heya xD
Bine ai venit printre noi cei inca indragostiti, pana peste toate capetele pe care le detinem, de aceasta arta. Ma bucur pentru ca inca apar useri ce par gata sa intre in actiune, may The Gods bless! Ah, Kuroshitsuji, abia astept Book of Murder, sper ca nu va fi ultima din serie. Tokyo Ghoul, din cate am inteles vom avea un sezon nou cat de curand! Same with Attack on Titan dar pana in 2016 mai avem putin de asteptat, uh. Ah, Naruto!
Well, have fun si plimba-te putin pe aici, ai sa vezi cate subiecte interesante gasesti!
Read you around!
Bye bye!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
Hei, hei, bine ai venit printre noi, Corina. Iti dorim sedere placuta! 4
Oke, pai spuneai ca iti plac cam toate genurile de muzica, dar totusi..care sunt trupele tale favorite?
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#5
Helau~ bine ai venit! Crazy-monkey-emoticon-138
N.am idee ce sa mai scriu.... ahhhhh, da , iti place ciocolata? Sasuke sau pe Sasukeeeeeee!!!!! *razand*
Te asteptam cu pareri pe la anime zone *waaaaa*
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”


#6
Thank goodness you had arrived here. Ma cam simteam cam singurel pe aici 21 anyway eu sunt Jorji si ma bucur sa te cunosc si cred ca prietenele mele ti-au pus toate intrebarile necesare asa ca eu ma voi ocupa de cele ciudate si anume:
1) Daca ar fi sa alegi un animal care ar salva lumea care ar fi acela?
2) Culoarea ta preferata?
3) Iti place la nebunie Death Note?
4) Crezi ca urechile de iepuri vor ramane la moda in urmatorii 10 ani?

Inca o data bun venit pe aici si distractie placuta si spor la postat

*whispers* P.S. Ignora fantomele care apar din cand in cand 17
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)