Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hei hei ^.^

#1

#2
Bine ai venit pe Animezup, Alexxu!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Geia sou, koritzia, ti kanis? ^^

He he, buna, bine ai venit in comunitate si sper sa te acomodezi repede. Unde anume stai in Grecia (sper ca in Thessaloniki 21 )?

Cum ai dat de noi? Urmaresti anime intr-adevar sau citesti doar fic-uri?
Dar manga?

Cum ti se pare forumul pana acum?

PS: Eu sunt de 4 ani in Cipru, dar nu te lasa pacalita, vorbesc putina greaca 4
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#4
Hei! Bine ai venit! ^^
Sa inteleg ca avem un another fan Naruto pe aici, nice ^^
Pai o sa-ti pun cateva intrebari, vad ca le asteptai 21 :d
-Ce alte anime-uri iti mai plac inafara de Naruto ? Genuri ?
-Citesti manga ?
-Ai vreun fic ? Desenezi ?

Aaand Nice to meet u ! hug

#5
Lia :Mersi mersi.. Imi pare bine sa te cunosc ^^.
Din pacate..stau in Kos insa mi-as fi dorit sa locuiesc in Thessaloniki.
Am gasit site-ul din greseala pot spune. Cautam ficuri si am vazut ca Animezup are cele mai multe. Anime urmaream cand locuiam in Romania, insa imediat ce am ajuns aici..m-am lasat de ele. Ficuri am reinceput sa citesc de alaltaieri. Insa tot Sasusaku ^^ Nu ma pot vedea citind altceva. Pana acum imi place forumul. Este " prietenos ". Are ceva ce te atrage. Manga..sincer nu ma prea atrage, cu toate ca niciodata nu mi-am aruncat ochii peste ele. Insa as vrea sa incerc.

Infinite : Multumesc ^^ Imi pare bine sa te cunosc .
Tin minte ca ma uitam doar la Naruto si Bleach. Astea au fost singurele care m-au atras. Nu, manga nu citesc dar m-am gandit sa le ofer o sansa. 4 Fic inca n-am, insa m-a trecut prin cap sa fac unul. Desenam..in Romania eram pe profil de arte plastice. Din pacate mi-am pierdut indemanarea. Oricat am incercat..nu mai pot desena cum desenam inainte..si imi pare rau ca am pierdut un asa "talent".




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)