Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hei Zup!

#1
Buna Zup-erilor. Ma numesc Ales si am 18 ani. Imi place foarte mult sa citesc ficuri drept urmare Preasfantul Google m-a trimis aici. Nu am vreo preferinta cand citesc, poate sa fie horror, sf, hentai, yaoi, yuri si toate ramurile; chiar nu fac mofturi cand citesc. Doar ca atunci cand citesc imi place sa fie ceva ok, dragut ce nu imi violeaza timpanul... sau retina 21
In fine, imi place foarte mult acest forum pentru ficurile lui. Am un program extrem de aglomerat si imi pot permite luxul sa citesc si probabil o sa imi desfasor activitatea pe la sectiunea fan fic.
In rest despre mine nu prea imi place sa dau date personale... prea personale 21
Ascult rap, rock si sunt antimanele 4
Ma rog, sper sa ma descurc bine(nu prea ma descurc cand vine vorba de a-ti face prieteni noi X_X ) si sa nu ma cert cu nimeni si sa fiu o persoana agreata.
Numai bine ^.^
[Imagine: IMG_0002.jpg]

#2
Bine ai venit pe Animezup, [USE]!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hey si bun venit in da famili!
Ceva cantareti/formatii preferi?
Manga servesti?
You hate asian movies too?
In rest ce sa mai zic,distreazate si nu uita sa treci si pe la restul sectiunilor din cand in cand.
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#4
(17-01-2013, 04:49 PM)Azazel A scris: Hey si bun venit in da famili!
Ceva cantareti/formatii preferi?
Manga servesti?
You hate asian movies too?
In rest ce sa mai zic,distreazate si nu uita sa treci si pe la restul sectiunilor din cand in cand.


Sar'mana pentru urare. O sa incerc sa intru cam peste tot. In ciuda timpului o sa imi fac sa vizitez forumul.
Sa vedem ce mi-ai zis tu...
Cantareti: pe langa cei de rap romanesc(Cedry2k, DOC, Deliric, Chimie) ma uit si pe la filme asiatice si nu imi provoaca alergie muzica lor.
Da, citesc si manga: Another, Noblesse, Witch Hunter.
Da, urmaresc filme asiatice. Si traditionale si din acelea nu traditionale 21
Mersi inca o data pentru urarile de bine ^.^
[Imagine: IMG_0002.jpg]

#5
Citat:In rest ce sa mai zic,distreazate si nu uita sa treci si pe la restul sectiunilor din cand in cand.

Regula e aplicata si in cazul tau.

Bun venit, Use! Sper sa te distrezi si spor la cat mai multe posturi! Poti trece pe la reguli sau sa vizionezi animeuri la sectiunea video, poti sa vezi reviews la anime&manga, poti dezbate anumite subiecte si multe altele.

Have fun!

Iti propun sa editezi Zup-erilor si Zup-istilor. Se scriu fara cratima.
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#6
(17-01-2013, 10:04 PM)Stormrage A scris:
Citat:In rest ce sa mai zic,distreazate si nu uita sa treci si pe la restul sectiunilor din cand in cand.

Regula e aplicata si in cazul tau.

Bun venit, Use! Sper sa te distrezi si spor la cat mai multe posturi! Poti trece pe la reguli sau sa vizionezi animeuri la sectiunea video, poti sa vezi reviews la anime&manga, poti dezbate anumite subiecte si multe altele.

Have fun!

Iti propun sa editezi Zup-erilor si Zup-istilor. Se scriu fara cratima.


Buna Stormrage si mersi ca ai trecut pe aici. Am trecut pe la reguli si o sa trec mereu pentru viitoarele posibile schimbari. Am vazut ca aveti manga traduse(doar ca acum cand am intrat eu nu a mers, porbabil sunt probleme. O sa intru mai tarziu). Imi place foarte mult sa citesc si o sa le urmaresc pe fiecare. O sa imi bag nasul si prin sectiunile mentionate de tine, o voi face cu placere <3
Legat de titlu am dat edit, am avut intentia sa scot in evidenta "Zup" dar daca nu e ok cu cratima am eliminat-o ^.^
[Imagine: IMG_0002.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)