Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hei. :D

#1
Buna, ma numesc Ana. 4
Pai ca sa stiti am 13 ani si ceva. Ca sa va faceti o oarecare parere, imi place sa rad, sa ma distrez si sa-mi traiesc viata alaturi de prietenii mei. Sa subliniez faptul ca singura mea materie preferata e romana? Ador anime-urile, imi place sa scriu, sa cant si sa desenez (desi nu ma pricep deloc la desenat).
Sper sa ne auzim. Bye! bye
Dacă viaţa iţi dă lămai, fă limonadă. 4

#2
Bine ai venit pe Animezup, Ana.!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
YUPIIIIIIIIII!!!!!!! Sunt prima!!! Ma rog, a doua, asa sa vedem

1.Ce zodie esti?
2. Care e materia te preferata?
3. Ce muzica asculti?
4. Care este topul tau de 5 melodii favorite?
5. Te distrezi pe site?
6. Care e culoarea ta preferata?
7. Care e topul tau de 5/10 carti favorite?
8. Ce fel de carti citesti?
9. Ai ficuri pe alte site-e?
10. Daca la intrebarea 9 este da Ce ficuri ai (cum se numesc/titlu)?
11. Pe ce site?
12. La ce anime-uri te uiti?
13. Ce tip de fic iti place?( pe tema Naruto/ Originale etc.)
14. Din ce oras esti?
15. Chiar sti sa canti? Adic ai voce sau doar te distrezi facand asta?
16. Ti-am pus prea multe intrebari?
18. Ce hobby-uri ai?
19. Ce sporturi faci? daca faci vreunul daca nu ==> Ce sporturi iti plac? Ce sporturi ti-ai dori sa practici?
20. Ai citit intrebarea nr 17? Acum ca tot intrebi ce e cu ea sa sti ca nu am pus-o. CAPCANA!!
21. Iti place sa te dai cu rolele/ sa mergi cu bicicleta/ sa inoti etc.?

si acum ca tot vrei (sper) sa sti intrebarea nr 17 este mai jos ==>
==> 17. Vrei sa fim prietene?


Distractie placuta pe site si te astept cu critici pe la ficul meu si pareri pe la alte posting-uri de ale mele.( Sunt la "profilul lui Helen" in "gaseste subiecte")

Zbye,
a trecut p'aci nebuna de Helen :crazy: o//o crek am exagerat din nou :99: :bye:
Uita-te in sus...
Uita-te in jos...
Acum uita-te la mine...
Fac misto de tine!!! 10

#4
Deci si prin urmare:
1.Scorpion.
2.Romana.
3. Sincer nu ma iau dupa genuri, ascult orice melodie imi place, excluzand manelele.
4. Toata imi plac imi mod egal. Nu am preferate.
5.Da. E fun. 4
6.Albastru, desigur. 105
7.Pai prima in top este desigur seria Twilight. Apoi Harry Potter. Zodia indragostitilor. Scoala de vrajitorie. Gazda (desi inca n-am terminat-o de citit).
8.La fel ca la intrebarea 3. Mai mult ma iau dupa coperta. Mi s-a mai intamplat sa cumpar o carte si sa nu-mi placa. Titlu imi da o oarecare sugestie.
9.Nu, nu am. Nu am avut curajul.
12.Imi plac cele romance. 9 Si altele. Nu-mi plac in general cele yaoi si yuri, desi mi-a placut la nebunie Gravitation.
13. Ca si la carti ma iau dupa titlu. Atata timp cat sunt scrise frumos, cu descriere si multe alte imi face placere sa citesc orice fel de gen.
14. Ramnicu Valcea.
15.Sincer, chiar daca lauda de sine nu miroase-a bine, cred ca ma pricep cat de cat. Am vrut sa ma duc la cursuri sa ma perfectionez, insa cineva mi-a spus ca sunt prea "batrana" pentru a-mi urma visul. M-am cam debusolat si am renuntat la idee, desi regret.
16.Nu cred. 21
17. Sigur ca da. hug
18.Pai sa scriu povesti (ficuri) , sa cant si in general sa ma distrez. Sunt o persoana destu de simpla.
19.La un moment dat am facut basket timp de un an, cred. M-am lasat insa ca timpu' nu mi-a permis. Mi-ar placea tenis. Si in general imi place handball-ul, tenisul de camp si de masa, basketul, voleiul.
21.Iubesc sa innot, sa ma dau cu rolele, dar de dat cu bicicleta nu, pentru ca nu stiu cum. 21 So...

Nu-mi vine sa cred ca am raspuns la toate intrebarile. Ne mai auzim pe'aici. 4

#5
Helău, Ana o seară plăcută şi sper să ai o şedere cât mai bună aici pe site. Să te distrezi, să - ţi faci prieteni, amici, să legi prietenii cu userii şi să te distrezi e cea mai important lucru.
Citeşti manga? cam ce gen te interesează ? Cânţi la vreun instrument muzical ?
Ce ţară ai dori să vizitezi ?

Nu ştiu, şi eu urăsc manelele foarte mult. Asculţi ceva Within temptation ? Adică îţi place trupa or somth, preferi metal somfonic?
-

#6
O seara placuta si tie! Sigur o sa ma distrez. 4 Orice este un prilej de distractie.
Citesc manga foarte rar. Imi place mai mult sa ma uit la anime. Nu cant la niciun instrument muzical chiar daca am si chitara, si vioara etc. Nu ma pasioneaza, si chiar si asa n-as avea timp sa invat. Cred ca as vrea sa vizitez Japonia. In primul rand pentru ca de acolo vin anime-urile.
Sa ma repet, nu ma omor cu trupele, ascult melodi. De la ei imi am ascultat melodia 'Angels' care e pe gustul meu. Altor melodii de la ei nu prea le-am dat atentie.
Cam atat. 4 Daca vreti sa ma mai intrebati, sa nu aveti retineri. 21




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)