Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hei ^-^

#1
Salutari tuturor! Numele meu este Maria, am aflat de acest forum de la o amica care uitase ca avea cont aici etc... Sper sa ne intelegem bine si eu sa nu fac nici o gafa.. tinand cont ca nu am mai fost pe un forum de ani buni -.-
Voi incerca sa fiu cat mai activa cu postatu'...*nu am idee ce as mai putea scrie* ... astept sa ma intrebati voi !
Bye-crazy-rabbit-emoticon
[Imagine: welcome_to_my_insanity_by_beatoriichee-d4nkkjr.png]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Yoru!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#4
[Imagine: welcome_to_my_insanity_by_beatoriichee-d4nkkjr.png]

#5
Welcome, Yoru!

Desi cam tarziu (am povestit putin pe chat deja), iti urez si eu 'Bine ai venit!' si sper sa te simti bine alaturi de toata lumea. Te-a intrebat Ana cate ceva vad, dar o sa te mai intreb si eu xD.

1. Ce trupe rock/metal asculti?
2. Care este anotimpul tau preferat?
3. Vreun talent: scris, cantat, desenat etc. ?
[Imagine: Dark-Tranquillity-raman-fara-basist.jpg]
We are delusional
To go against mortality
Still we fight, love and create
As the only creatures
In on life's grand secret
We sense the pointlessness beyond

#6

Faust A scris:Welcome, Yoru!

Desi cam tarziu (am povestit putin pe chat deja), iti urez si eu 'Bine ai venit!' si sper sa te simti bine alaturi de toata lumea. Te-a intrebat Ana cate ceva vad, dar o sa te mai intreb si eu xD.

1. Ce trupe rock/metal asculti?
2. Care este anotimpul tau preferat?
3. Vreun talent: scris, cantat, desenat etc. ?

1.Am sa-ti enumar cateva: HIM,Katatonia,Papa Roach, Alternosfera, Nirvana, Luna amara, Seether,In flames, Dope, Slipknot si multe altele.
2.Toamna
3.Am realizat 4 tablouri pictate pe sticla in toata viata mea~ 1 a iesit naspa, restu in 3d~, dar nu se poate numi talent, sunt paralela cu orice abtitudine[nu stiu sa fac nimic]. Bad-luck-crazy-rabbit-emoticon

Iti multumesc ca ai trecut pe aici! ^.^
[Imagine: welcome_to_my_insanity_by_beatoriichee-d4nkkjr.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)