Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hei ! :)

#1
Buna tuturor ! pupic Numele meu este Andreea, dar pentru prieteni sunt Woody. Am treisprezece ani si sunt din Bucuresti. Momentan sunt clasa a 7a dar imediat trece timpul si voi fi a 8a 21 . Sunt in zodia rac si anotimpul meu preferat este vara, evident. Sunt o persoana de treaba, zic eu. Imi place foarte mult sa imi fac prieteni si de asemenea ador sa rad 21 Sunt nebuna atunci cand trebuie, dar pot fi si serioasa ^^. Ce urasc: Minciuna si falsitatea. Pot ierta orice, dar nesimtirea si indiferena, nu. De asemenea nici prietenia falsa nu o pot agreea. Ce ador:
- Sa ascult muzica, sa desenez, sa citesc fic-uri cu SasuSaku si sa scriu 4, sa ma plimb prin parc si sa stau cu prietenii si cu persoanele dragi mie. Imi place, de asemenea sa scriu poezii, asta mai fac cand ma plictisesc de net 21 Nu sunt cine stie ce, dar mai trece timpul. Anime-ul meu preferat este Special A, dar imi mai plac si Naruto, evident, Kimikiss pure Rouge, Vampire Knight, Bokura ga ita, etc ... In general, ma inclin spre cele de dragoste.
Muzica: Ei bine, aici nu sunt prea multe de adaugat. Imi plac cei de la One Direction, imi place rapp-ul, rock-ul si muzica mai lenta. Cantereata romanca pe care o admir se numeste Paula Seling ^^
Presupun ca atat conteaza, dar daca aveti intrebari, va astept cu mare drag si va voi raspnde sincer Smile Sper sa ne intelegem. Va pup, dragilor ! <3

Kiss ^^

#2
Bine ai venit pe Animezup, Woody^^!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hell-o, darling, bun venit pe aici. Imi place porecla ta 10
As cam avea cateva intrebari, daca nu-i cu suparare:
-Culoarea preferata?
-Yaoiul iti place?
-Ce ai manact ultima data?
-Ce culoare are tricoul/bluza/maieul de pe tine?
-Materia preferata?
-Cum ai aflat de forum?
-Ne vei incanta cu vreo poezie?
-Lovely complex ai vazut?
-Melodia preferata?
-In ce tara ti-ar placea sa locuiesti?
Cam atat, momentan 4 Happy posting si distractie placuta.
~Zbye
[Imagine: oh0j9c.gif]

#4
Buna si tie Forever Young hug
Iti voi raspunde cu drag Smile
-Culoarea preferata?
Ghici ... am doua : roz si mov Smile
-Yaoiul iti place?
Nu prea ma atrage, dar mai citesc uneori ^^
-Ce ai manact ultima data?
Salata
-Ce culoare are tricoul/bluza/maieul de pe tine?
Albastru
-Materia preferata?
Romana <3
-Cum ai aflat de forum?
Citind fic-uri, evident 21
-Ne vei incanta cu vreo poezie?
Daca voi scrie una reusita, sigur pupic
-Lovely complex ai vazut ?
Dap, am vazut Smile
-Melodia preferata?
Sa fiu sincera, nu pot alege 21
-In ce tara ti-ar placea sa locuiesti?
In Anglia :X ,mai exact Londra 21
Te pup si sper sa ne intelegem <33

#5
Bine ai venit!
Ti-as recomanda sa citesti regulamentul prima data si sa stii ca nu este evident ca iti place vara doar fiindca esti nascuta in acest anotimp (eu is in iunie si detesc caldura, dar iubesc zilele deprimante, friguroase si ploioase).
Inafara de SasuSaku mai ai alt cuplu favorit? Nu neaparat din Naruto.
Cum ti se pare sfarsitul la Special A? Si eu ma dadeam in vant dupa acest anime acum vreo 2-3 ani.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#6
Ceaw, yaoi maniac Smile Multumesc de primire. Deci ... Cuplu preferat, spui 39 Pai, inafara de SasuSaku, ador cuplul format din Akira si Tadashi, cuplul format Yuuki si Zero si ma rog, sunt mai multe 21 M-au emotionat asa tare epidoadele ce i-au avut in prim-plan pe Akira si Tadashi din S.A, incat am inceput sa plang .. Despre sfarsit... Mmm, nu mi s-a parut special, in mod deosebit, dar a fost frumos si impresionant <33
Sper ca ti-am raspuns concret la intrebari Smile Te puup :-*

Kiss ^^

#7
Mersi de raspunsuri, si eu sper sa ne intelegem 71 pot fi salbatica uneori.
Daca ajungi vreodata in Londra, s-ar putea sa ne intalnim xD si eu tot acolo as vrea sa aterizez, dar mai bine nu-mi fa planuri, niciodata nu iese cum vrea muschiu meu -.-'
Ca anime dragu ti-as recomanda Clannad, asta in caz ca nu l-ai vazut 4
-Hmm, care e animalul tau preferat? 39
-Ce ai vrea sa te faci cand vei fi 'mare'?
-Imi dai si mie id-ul tau? :3 *se pare ca incep sa fac colectie de id-uri 21*
Te pup, papa xD
~Zbye
[Imagine: oh0j9c.gif]

#8
M-as bucura daca ne-am intalni la Londra <33 Inca nu am fost, dar mi-ar placea foarte mult. Multumesc pentru recomandarea de anime pupic Il voi viziona curand, avand in vedere ca are si dragoste :X
-Hmm, care e animalul tau preferat?
Imi plac foarte mult catelusii <3 Cei de talie mica, evident 21 Insa, rasa mea preferata este '' samoyed-ul '' ^^ . Tinand cont ca am un papagal pe nume Kori, imi plac animalele mult <3
-Ce ai vrea sa te faci cand vei fi 'mare'?
Aici e greu de spus 21 Sunt tare nehotarata 24 Azi vreau sa devin compozitoare, maine actrita 21) Inca sunt pe ganduri Smile
-Imi dai si mie id-ul tau?
Absolut pupic ... candy.deutzzyka
Sper sa vorbim <3

Kiss ^^




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)