Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hei!

#1
Ei bine, a trecut ceva timp de la ultima mea inscriere pe un forum anime si mai ales, de la ultima mea prezentare. Oricum, introducerile sunt, in general, cele mai grele parti.

Mi-a cam lipsit perioada cand faceam parte dintr-o comunitate anime si nu neaparat fiind doar inregistrata, ci avand cu cine discuta. Sunt o fire vulcanica, care isi pierde rabdarea putin cam repede (yeh, grumpy me). Mi se pare ca acele lucruri marunte ale vietii ne dau culoarea de care avem nevoie. Ador cititul, desenul si cateodata, din plictiseala, mai scriu si fan-ficuri. Aveam o pasiune pentru yaoi, care, se pare, inca nu a disparut. 21

In ceea ce priveste preferintele mele legate de anime-uri acestea sunt destul de variate. Imi place sa dau o sansa la orice mi se pare ca are un subiect interesant, actiune, mister. In general, nu sunt influentata de parerile celorlalti.

Per total, cam asta ar fi. Zuppy04

#2
Bine ai venit pe Animezup, Aneedo!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hii! Welcome ^.^ sper sa te simti bine aici Smile
Ce carti iti plac ?
Anime favorit ?
Ce filme iti plac ? (daca te uiti)
and Nice to meet u xD

#4
Heei, mersi!

Din ce am citit mi-a placut extrem de mult La rascruce de vanturi de Emily Bronte, Marele Gatsby de F. Scott Fitzgerald, Lolita de Vladimir Nabokov, Portretul lui Dorian Gray de Oscar Wilde si pot sa spun ca, desi nu prea ma dau in vant dupa SF, Minunata lume noua de Aldous Huxley a fost destul de interesanta. Mai sunt si altele, as scrie eu insumi un roman daca m-as apuca sa le insir 21

Nu stiu daca exista la mine un singur anime preferat. Pot spune ca "printre preferatele mele" se numara Elfen Lied, Hellsing, Bleach, Vampire Knight, Blood+ si Death Note cu siguranta va ramane aici.

Ca si filme... Schindler's List, After Life, Perfume: The Story of a Murderer, The Dark Knight, The Rite etc.

Nice to meet you, too! Smile




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)