Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hei! -^^-

#1
Heiaaa!

Dupa cum probabil v-ati dat seama, sunt un "copil nou". Am descoperit site-ul cu ceva timp in urma, mai exact acum vreo 4-5 luni, dar cum am fost clasa a 8-a, examenele nu prea mi-au lasat mult timp liber. Si astazi, mi-am adus aminte de existenta acestui site.

In rest, ce sa va spun despre mine. In primul rand. Sunt o iubitoare de animale. Am doua cateluse, un motan si un papagal pe care-i iubesc enorm.
Obisnuiesc sa citesc destul de des. Ascult, in general, muzica placuta auzului [cel putin al auzului meu] adica dubstep si rock. Dar nu sunt axata doar pe stilurile astea. Adica daca imi place o piesa care face parte din categoria pop-ului, spre exemplu, o ascult. Pana la urma, nu ascult "categorie de muzica" ci doar muzica.

Daca exista si alte intrebari, raspund cu cea mai mare placere. :]

:ha: [Scuze. Nu m-am putut abtine. E genial 24!]
FROZEN

[Imagine: IceQueen.jpg]

#2
Helaw, Husk ! Bun venit in our community !
Sper sa-ti faci prieteni, sa fi activa .. ~ bla bla bla ~

Uite si seria mea de intrebari :

1. Numele tau real ? ^^
2. Si .. " Husk " 71 , ce anime-uri iti plac ? Ce parere ai despre yaoi / yuri ?
3. Ai de gand sa postezi photography, drawings sau fan fiction ?
4. Do you want my friend ? :3

Atat am avut de spus. Welcome, inca o data ! :]
[Imagine: tumblr_m9o59mWzcL1rdjmj7o1_500.jpg]

#3
Heiaa.

1. Numele meu real este Laura, dar pentru ca sunt imi plac foarte mult cainii din rasa numita "husky" de care sunt sigura ca ai auzit si pentru faptul ca am acasa un husky, prietenii mi-au dat porecla asta :].
2. Naruto/Naruto Shippuden, Nana, Bleach, Death Note, Fairy Tail, Vampire knight/ Vampire night guilty. Nu sunt fan yaoi/yuri.
3 Probabil ca voi posta, dar momentan doar stau si analizez anumite lucrari, ma documentez etc. Si probabil, cand ma voi acomoda intr-adevar cu comunitatea, voi posta ceva.
4. Yup! :3

:X!
FROZEN

[Imagine: IceQueen.jpg]

#4
Welcome among us Husk ^^

- De unde vine FROZEN de la semnatura? (curiozitatea asta @_@)
- Culori preferate?
- (anime) serii scurte, lungi sau ongoing?
- Ce rase de catelusi iti plac mai mult? Ce rase sunt ai tai?
SouL_ReapeR <-------- animal lover as well 10
- Muzica preferata?
- Formatia/Artistul preferat/a?
- Manga sau anime?

Ar mai fi intrebari dar .. sa nu scriu prea mult 21

Well, welcome again, ne mai vedem (desi sunt mai putin activ eu <@9Dragons stuff>4)

Cya. bye
Peace. \\_//
Later ! ^^
[Imagine: Wo_LF.jpg]

(\__/) Don't
(^.^) Kill
(") (") The
(") (") Bunny >.<




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)