Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey xD

#1
Full name: Calcan Adrian

Varsta/Age: 16

Sex: Masculin

Scoli: Col. Economic Ion Ghica Braila Smile

Hobby-uri: Desen , AMV editing .

Sper sa ne intelegem everybody xD

#2
Buna Adrian, bine ai venit pe forum si sper ca vei gasi ceva interesant pe aici dupa cum vad ca ai inceput sa postezi deja.

Te-as ruga sa fii putin mai descriptiv in prezentarea ta si sa ai grija la posturile spam, de genul celor mai scurte de patru randuri complete sau pe langa subiect, pentru ca iti vor fi sterse.

Din moment ce esti baiat, te voi intreba de jocuri preferate. Offline sau MMO/ console.
Si daca ai vreo carte preferata sau un gen al literaturii ca ma gandesc ca poate consumi.
Anime-uri preferate?
Cum ne-ai gasit?
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#3
Hey! Bine ai venit printre noi, Adrian. Ei bine, sper sa te distrezi si sa fii mai activ decat unele persoane *eu aici de fata*
Deci esti din Braila... Hmm... Misto orasul, imi place :3 Asaaa... cateva intrebari:
- Materia preferata la scoala?
- Animalul preferat?
- Culoarea preferata?
Ey, cam atat. Din nou, sper sa-ti placa aici, sa fii cat mai activ si la cat mai multe posturi!

#4
Hello, Adrian! Imi place mult numele tau, si sper ca e ok daca iti spun asa. Nu? Totusi, din descrierea ta nu reiese cum iti spun prietenii. N-ai vrea sa ne spui ceva si despre asta? Sunt sigura ca exista derivate/ porecle interesante.
Oricum, bun venit pe Zup! Sper sa-ti placa aici, sa te distrezi, sa ai parte de clipe frumoase si, te astept cu drag la zona de Duel pentru AMV-uri. Vad ca esti mare fan, si ma bucur sa vad una ca asta. Nu prea am mai vazut editori AMV pe aici, de ceva vreme. Sper sa ne incanti cat mai repede cu ale tale creatii. Um.. nu prea stiu ce sa mai zic. Ce spui de cateva intrebari? Ma bucur sa am ocazia sa cunosc pe cineva nou, n-as vrea sa o ratez.

1. Ce zici de muzica? Trupe/cantareti preferati?
2. Iti place la scoala? Daca da, ce iti place mai mult?
3. Cum iti petreci timpul liber?
4. Urmaresti anime-uri? Cam de la ce varsta ai devenit fan?
5. Ce stil iti place sa abordezi in desen? Care e tema care te atrage mai mult?

Astept sa vad raspunsurile tale. Have fun, Kisses *mwah* !
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”

#5
Azazel here~Hey
Bine ai venit,o sa te simti bine(nici nu mai sper iti zic direct) pe aici.Sectiuni cate vrei,o sa gasesti ce sa faci pe aici.Si sa mai adaug niste intrebari la lista
Practici vreun' sport?
Manga servesti?
De ce AMV si nu altceva?
Ne mai citim pe forum
Cya
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#6
Va multumesc din suflet pentru primirea calduroasa 4 Deci , va voi raspunde la fiecare in parte .

(17-05-2012, 11:05 PM)Lia A scris: Buna Adrian, bine ai venit pe forum si sper ca vei gasi ceva interesant pe aici dupa cum vad ca ai inceput sa postezi deja.

Te-as ruga sa fii putin mai descriptiv in prezentarea ta si sa ai grija la posturile spam, de genul celor mai scurte de patru randuri complete sau pe langa subiect, pentru ca iti vor fi sterse.

Din moment ce esti baiat, te voi intreba de jocuri preferate. Offline sau MMO/ console.
Si daca ai vreo carte preferata sau un gen al literaturii ca ma gandesc ca poate consumi.
Anime-uri preferate?
Cum ne-ai gasit?

Jocuri pe PC nu prea joc , doar Counter Strike care il joc singur , MMORPGS nu sunt fan , joc putin Conquiztador doar .

Animeurile mele preferate sunt Darker Than Black , Death Note , Bleach si Naruto Shippuden .

Deja stiam de comunitate , doar ca nu am fost activ o perioada de timp si regret asta Smile

(17-05-2012, 11:08 PM)Saravis A scris: Hey! Bine ai venit printre noi, Adrian. Ei bine, sper sa te distrezi si sa fii mai activ decat unele persoane *eu aici de fata*
Deci esti din Braila... Hmm... Misto orasul, imi place :3 Asaaa... cateva intrebari:
- Materia preferata la scoala?
- Animalul preferat?
- Culoarea preferata?
Ey, cam atat. Din nou, sper sa-ti placa aici, sa fii cat mai activ si la cat mai multe posturi!

Crede-ma Braila sucks 21

Materia preferata .. hmpph .. Geografia Smile

Am spus mai sus , dar cel mai mult imi place Darker Than Black xD

Culoarile preferate: Rosu si Albastru , hai Steaua :X

Mersi Smile

(18-05-2012, 03:16 PM)FreeToLove A scris:
Hello, Adrian! Imi place mult numele tau, si sper ca e ok daca iti spun asa. Nu? Totusi, din descrierea ta nu reiese cum iti spun prietenii. N-ai vrea sa ne spui ceva si despre asta? Sunt sigura ca exista derivate/ porecle interesante.
Oricum, bun venit pe Zup! Sper sa-ti placa aici, sa te distrezi, sa ai parte de clipe frumoase si, te astept cu drag la zona de Duel pentru AMV-uri. Vad ca esti mare fan, si ma bucur sa vad una ca asta. Nu prea am mai vazut editori AMV pe aici, de ceva vreme. Sper sa ne incanti cat mai repede cu ale tale creatii. Um.. nu prea stiu ce sa mai zic. Ce spui de cateva intrebari? Ma bucur sa am ocazia sa cunosc pe cineva nou, n-as vrea sa o ratez.

1. Ce zici de muzica? Trupe/cantareti preferati?
2. Iti place la scoala? Daca da, ce iti place mai mult?
3. Cum iti petreci timpul liber?
4. Urmaresti anime-uri? Cam de la ce varsta ai devenit fan?
5. Ce stil iti place sa abordezi in desen? Care e tema care te atrage mai mult?

Astept sa vad raspunsurile tale. Have fun, Kisses *mwah* !

1. Ascult rock , techno si dubstep , dar in mare parte rock , desi nu sunt genul de tip cu parul lung si emo xD Trupa preferata este Red :X

2. Imi place scoala cu exceptia matematicii Smile

3. Imi petrec timpul liber ducandu-ma la munca , uitandu-ma la anime si facand AMV-uri xD

4. Sa zicem 13 ani 39 Acum am aproape 17

5. Actiune 4

Inca o data multumesc pentru intampinari 4 Pentru a vedea mai multe AMV-uri de-ale mele va invit sa vizitati channelul meu de YouTube .

http://www.youtube.com/user/UnbornMVs

Numai bine Smile






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)