Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hei...

#1
Ok, deci buna tuturor userilor activi, si mai putin activi de pe aici.
Acum ar trebui sa spun cate ceva dspre mine, deci... am 15 ani, sunt fata, imi place sa lenevesc si sa stau minute in sir cu un creion in mana uitandu-ma la o foaie alba (ce informatii stupide). Ceva interesant desre mine... nu-mi vine nimic in minte. M-ai bine imi puneti voi sute de intrebari, dar nu cred ca voi raspunde la toate astazi, poate va vine greu sa credeti dar imi este cam somn. 37
Oricum, Craciun fericit tuturor! (si muuulte cadouri) Zuppy25
I hope the road you'ar beginning to paint little by little ... will become full of beautiful COLORS


#2
Bine ai venit pe Animezup, Boom!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Welcome, Boom ! Si Craciun Fericit.
Pai, bine ai venit printre noi. Sper sa iti placa aici si sa te distrezi. Eu sunt Beki, incantata de cunostinta.
Intrebari...
1. Filme preferate?
2. Carti citesti? Daca da, cateva care te-au impresionat in mod special?
3. Esti la liceu? Daca da, ce profil?
Well, cam atat pentru moment. Inca o data bine ai venit si sedere placuta. Chuu.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#4
Merci pentru primirea calduroasa, acum raspunsurile la intrebari:

Azazel:
De unde esti?? Din Iasi, dar vacantele mi le petrec la casa de la ţara din Poiana Negri.
Ce muzica asculti? Melodii vechi romanasi (asta ii plac cel mai mult) dar nu va ganditi la muzica populara, adica imi place Holograf, Voltaj, O-Zone, Spin etc.
Cosplay ceva?? Nup.

Beki:
1. Filme preferate? -Pirati din Caraibe, Cazut din cer si Twilight (ca sa fiu sincera, la ultimul am vazut doar prima parte) si mai sunt, dar astea mi-au placut in mod special.
2. Carti citesti? Daca da, cateva care te-au impresionat in mod special?- Nu prea am citit carti care sa ma impresioeze in mod special, imi plac mai mult ficuile care au o idee originala.
3. Esti la liceu? Daca da, ce profil? -Plastică.
I hope the road you'ar beginning to paint little by little ... will become full of beautiful COLORS


#5
Bună Boom.... Bine ai venit pe Zup, sunt Sara şi mă bucur să te cunosc! Vroiam să-ţi urez distracţie plăcută şi să-ţi faci câţi mai mulţi prieteni! Eu am doar vreo două întrebări:
1. Animalul preferat?
2. Fructul preferat?
Eh, nice to meet you and have fun!
She's wiskey in a teacup.



#6
Buna Sara, si mie imi pare bine sa te cunosc.

1. Animalul preferat? Hamsteri si papagali, imi este greu sa aleg.
2. Fructul preferat? Ananasul
I hope the road you'ar beginning to paint little by little ... will become full of beautiful COLORS


#7
Buuna , Boom.
Intrebari :
-Cum te cheama?5.
-TRupa preferata?
-Iti place ca nu a nins? 46.
Cam atat. Eu iti urez bun venit pe ZUp si stiu ca a trecut Craciunull 22. Ei bine, sa fii cuminte, sa ai posturi cu duiumul si .. altele.
Biie-biee. 8
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#8
Hei Yuuki, imi pare bine sa te cunosc.
1 Banalul si neinteresantul meu nume este Maria.
2 Nu am una -.-"
3 He he, aici unde sunt eu acum am parte de muuuulta zapada.
Si inca o data multumesc pentru caldurosul bun venit.
I hope the road you'ar beginning to paint little by little ... will become full of beautiful COLORS





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)