Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hehe, here I am.

#11
Heii, Consta` !
Umm, esti genul de om care [ Waw <3 ] e linistit sa zic asa. Foarte bine! Imi place cum traiesti tu. ^.^
Paii, intrebari nu am sa-ti pun.
Subiectul: Welcome pe Zup si sper sa-ti placa din tot sufletul minunatul forum :3.
Have funn! pupic
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#12
.Neko.‹з.Yuuki !. ; danke pentru bun venit.
Da, sunt genul de tip 'cuminte' , să zicem şi îs destul de liniştit. Deja îmi place forumul, dar îţi mulţumesc din nou fiindcă ai trecut pe aici...
In fata mortii nu mai esti nimic, nu mai esti poet, esti un simplu om care trebuie sa dispara.

[Imagine: 69049197.jpg]

"Time is an illusion. Lunchtime doubly so."

#13
hey hug
ai o prezentare interesanta, ceea ce ma facut sa apar si eu pe aici (sper ca nu's in plus21)
si inca o chestie pe care o ador e avatarul tau 4 desi mi-a trebuit zece secunde sa inteleg ce e (imi e somn, si sunt poate putin mai grea de cap, nu-i grav oricum 21)

ca si alti, iti urez bun venit, nicaieri nu-i atata ospitalitate ca pe aici, sper doar ca nu devine iritant pentru tine 21
mdea... vorbesc (scriu) mult

sincer, nu mi-a venit sa cred ca esti varsator, ma gandeam capricorn (pesimisti inascuti), berbec ( nu stiu de ce) sau rac..
nu-ti plac filmele romance, sa inteleg ca nu crezi in "iubire"? sau pur si simplu nu te atrage genul (cea mai tare intrebare de pana acuma, stiu 21)

4

#14
Thanks, crazy little red ! :'] Mulţumesc pentru că ai trecut pe.aici şi fiindcă ţi.a plăcut prezentarea mea. Plus, în avatarul meu se află decât un tip 39 deci nu.i aşa mare...chestie, dar mă bucur că.l adori.
Ei bine, nu sunt cel mai romantic, dar cred în dragoste, oarecum. Şi filme romance privesc rar fiindcă de multe ori subiectul este clişeic sau comun. :'D
Oricum, danke!
In fata mortii nu mai esti nimic, nu mai esti poet, esti un simplu om care trebuie sa dispara.

[Imagine: 69049197.jpg]

"Time is an illusion. Lunchtime doubly so."



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hehe Salut Azazel 11 5.119 26-08-2011, 08:28 AM
Ultimul răspuns: Azazel
  Hehe si eu :P Bunaa:X DemoniqueAngel 7 3.217 20-05-2011, 01:41 PM
Ultimul răspuns: Yondaime
  Hehe...buna :D Blu3 5 3.157 04-01-2010, 10:40 PM
Ultimul răspuns: Elena.
  Hehe! Sergiu 2 2.176 14-11-2009, 03:50 PM
Ultimul răspuns: Sergiu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)