Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heey

#1
Buna.
Ma numesc Sorina si am 14 ani [fac 15 ani pe 10 februarie 2011].
Sunt varsator cu ascendent in taur 15
Paaii ce sa spun despre mine...Ador animalele (am un papagal perus Cipi)
Imi place sa desenez [poate o sa postez cateva desene pe site]
Sa fac bratari din ate
Sa citesc ficuri de dragoste si sa scriu ficuri Smile
Citesc manga dar de la o vreme m-am cam lasat si ma uit la animeuri de dragoste Smile

Cam atat Smile
[Imagine: The-Covenant-movie-18.jpg]
I`m over it.You see i`m falling in the vast abyss,Clouded by memories of the past
At last i see...I hear it fading i can't speak it or else you will dig my grave?
We fear them finding,always winding,Take my hand now be alive!
You see i cannot be forsaken,Because i`m not the only one
We walk amongst you feeding raping,Must we hide from every one?

#2
Bine ai venit pe Animezup, Sorynna!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bună Sorina, bine ai venit pe anime zup. Sper să te simţi bine aici şi să îţi faci cât mai mulţi prieteni noi : ).
Vărsător? Sweet.

Manga? Ce manga ai citit? ;; ) de regulă şi eu tot de dragoste , romance, citesc pentru că alea mi se par mai interesante = )) sau alea tragice. În materie de manga, vreau să zic. Ceva interesant?
Ah, anime, da, să vedem, ai văzut lovely complex? toradora? skip beat? nana? paradise kiss? bokura ga ita? true tears? those I really liked * drolls* sunt foarte faine anime-urile astea, în special nana, paradise kiss, toradora. Bine, acum nu stau să fac un top, I am just asking. : )

Enieui, there is nothng else to add. Bine ai venit, încă odată, şi sper să te simţi cu adevărat bine printre noi.
Şedere plăcută şi îmbrăţişări.

#4
Buna...
[ credeam ca am dat comment pe aici O_o , memoria asta ]

Sa te distrezi pe aici, sa ai cat mai multe puncte.
Sper ca ai trecut pe la regulament.

Intrebari au fost puse, nu vreau sa mai pun altele pana nu raspunzi la cele de mai sus.
[ orcum sunt in pana de idei, una mare ]

Nelamuriri, probleme nu te sfii sa intrebi. Ai sa vezi ca dupa o perioada pe Zup, vei intra doar de dragul prietenilor pe care o sa ti faci.
Moderatori sunt tare de treaba, sper sa ii cunosti.
Cand faci vrun fic sau orce alceva... sa ma anunti ori prin Pm. ori mesaj + profilul meu. Doar daca vrei, chiar sunt dornica sa vad ceva ce imaginatia ta a putut crea.

Sa ai o zi buna, si sa fi cat mai activa.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#5
Mersi 4
pai mam uitat putin la lovely complex dar nu prea mia placut,toradora si skip beat in schimb :X:X:X:X miau placut mult. Iti recomand Special A,Vampire knight,Zero no Tsukaima,Itazura na Kiss si inca cateva nu imi vin acum in minte .Mie imi plac in special animeurile si mangaurile cu bad boys 21
[Imagine: The-Covenant-movie-18.jpg]
I`m over it.You see i`m falling in the vast abyss,Clouded by memories of the past
At last i see...I hear it fading i can't speak it or else you will dig my grave?
We fear them finding,always winding,Take my hand now be alive!
You see i cannot be forsaken,Because i`m not the only one
We walk amongst you feeding raping,Must we hide from every one?

#6
Buna! As avea sa iti pun cateva intrebari71 [sper sa poti sa imi raspunzi 4 ]
1. De unde esti?
2. Care sunt materiile tale preferate?
3. Ce te joci atunci cand esti la calculator?
.. Curiozitatea asta :ha:
Sper sa iti faci multi prieteni pe Zup :X si iti urez noroc cu desenele ! :bye:
:chuu: :bye: LoVe, MoTzY !!

#7
bun venit pe forum Sorina Zuppy23
am si eu cateva intrebari Smile:
ce muzica asculti?
ce baieti iti plac din vampire knight15?
melodie preferata?
anime preferat?
cam atat spor la postatZuppy21
[Imagine: n3w6eu.jpg]

#8
Mersi mult . Pai
Sunt din Mangalia [la mare . pentru cei care nu stiu unde e se afla undeva la jumatate de ora de Constanta]
Materiile mele preferate sunt desenul si engleza. Odata era si romana dar acum nah...si materiile care nu imi plac sunt matematica,fizica,chimia 21
Cand sunt la calculator ma joc barn buddy pe hi5 sau ma uit la animeuri.Mi-am formatat calculatorul si nu prea mai am jocuri.Oricum imi instalez photoshopul laloc.Ma jucam si dune 2000 [un joc pe care il joc de cand eram mica] si odata aveam si sims 4

Daca mai aveti intrebari o sa raspund cu siguranta Smile[posturi unite]
@aka yuki mersi
Pai ascult orice in afara de populara si manele
Din vampire knight imi place Zero cel mai mult 38
Melodia mea preferata este Potzee-dat girl
animeul meu preferat este Special A 4
[Imagine: The-Covenant-movie-18.jpg]
I`m over it.You see i`m falling in the vast abyss,Clouded by memories of the past
At last i see...I hear it fading i can't speak it or else you will dig my grave?
We fear them finding,always winding,Take my hand now be alive!
You see i cannot be forsaken,Because i`m not the only one
We walk amongst you feeding raping,Must we hide from every one?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Heey! Debbie 6 2.361 31-08-2013, 01:20 AM
Ultimul răspuns: Alii
  Heey ! ;3 Georgi15 3 1.869 04-12-2012, 12:29 AM
Ultimul răspuns: Georgi15
  Heey Guys, Loki here! :D Loki 24 11.096 16-09-2011, 11:52 PM
Ultimul răspuns: Loki


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)