Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heey!

#1
Hey! Sunt Diana, prietenii imi zic Debbie, iar cei lenesi imi zic Debb. Am venit pe aici sa va impartasesc una din povestile nascocite de mine si cine stie, daca va place felul in care scriu, am sa postez mai multe. Imi plac oamenii sinceri, dar cu o sinceritate care prezinta de cei ani de acasa si care ajuta la schimbari in bine. Fara sa ma laud, cam asa sunt eu de aceea astept acelasi tratament. Nu am vazut exagerat de multe animeuri dar am vazut cateva pt care nu regret ca le-am urmarit. Naruto, Nana, Hellsing si acum Bleach sunt cele care m-au impresionat. In materie de muzica, depinde de starea pe care o am. Ascult de la dubstep si hardrock la muzica celtica sau clasica. Fara manele sau muzica populara sau derivate din aceste doua genuri, ma obosesc. Daca aveti curiozitati legate de mine, astept intrebarile voastre.
[Imagine: qs2q.jpg]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Debbie!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3

#4
Buna, Ale! Si eu sunt la zi cu episoadele din Naruto Shippuden. Culoarea mea preferata? Verde si albastru. Imi place ploaia, zapada e iarna.. nu-mi place iarna, prea frig. Ce-mi place sa fac in timpul liber? Sa ies in oras cu prietenii sau sa ma uit la animeuri multe multe multe, dar ma uit la ele pe rand, daca ma uit la mai multe o data, pierd sirul intamplarilor. Si, apropo, am postat deja prima parte a povestii mele. Se numeste: "Tekika". Astept parerea ta.
[Imagine: qs2q.jpg]

#5

#6
[Imagine: qs2q.jpg]

#7



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Heey ! ;3 Georgi15 3 1.867 04-12-2012, 12:29 AM
Ultimul răspuns: Georgi15
  Heey Guys, Loki here! :D Loki 24 11.089 16-09-2011, 11:52 PM
Ultimul răspuns: Loki
  Heey Sorynna 7 3.611 07-10-2010, 08:57 PM
Ultimul răspuns: Sorynna


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)