Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heeeyyy

#1
Helloo!!! Sunt eu!! (Mda, stiu ca nu ma cunoaste nimeni...)
Deci... Am 12 ani (probabil sunt printrei cei mai mici 17 )
Sunt din Bucuresti.
M-am jucat muulte jocuri (nici nu le mai situ numele) dar n-am rezistat mai mult de o luna cu fiecare. In clipa de fata nu joc nimic 21
Siiii... Am citit cateva capitole din serii manga diferite...
Am vazut cateva animeuri (puutinee) (nu intrebati)
Soo...
Ah, mda, si mai fac cateodata desene, dar sunt la inceput si nu-mi iese cine stie ce...
Am fost anul asta (2011) prima data la Nijikon. Am castigat niste betisoarea d-alea si o insigna la Nega Sheep :yes:
The End... (pentru moment... Deci, pentru mai multe informatii, intrebati)

#2
Bine ai venit pe Animezup, Briighii!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Welcome there!!Have fun!!
Da,da,da intrebari:
Ce muzica asculti??
De uned esti???
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#4
Muzica? Mai mult sunt cu stilurile Urban/Dance. Omg, NU radeti!!!
Si, am spus si in mesaj, sunt din Bucuresti Smile

#5
(24-10-2011, 08:10 PM)Briighii A scris: Muzica? Mai mult sunt cu stilurile Urban/Dance. Omg, NU radeti!!!
Si, am spus si in mesaj, sunt din Bucuresti Smile

scuze na-m fost atent..
Si de ce ti se pare ca ar trebui sa radem daca asculti Urban/Dance??
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#6
Bun venit de la new guy la new chick! ^^ Si eu am castigat insigna cu Nega Oaia!! :smart:
"I decided to always have as much fun as I can. That way, I'll be happy with my life no matter when I die."

#7
Neaţa şi bine ai venit pe Zup. Ei, ce să zic? Distrează-te (mă rog, simte-te bine când accesezi linkul ăsta pentru că nu te poţi distra cine ştie ce, să nu ne mai ascundem atâta după deget şi să tot repetăm vechea placă; deşi Zup e super.), şi... sper să-ţi faci amici, prieteni şi ce mai e pe acolo, avem useri tare "mişto" pe aici. ^^
Iar acum vreo două/trei întrebări, meh.
1. Care e anotimpul tău preferat? De ce? Care e anotimpul care îţi displace? Again, aş vrea să aflu şi care este motivul.
2. Îţi place să citeşti? Dacă da, aş vrea să-mi zici cărţile tale preferate, lecturi îndrăgite etc. Sunt curios.
3. Ce-ţi place să faci în timpul liber şi ce pasiuni ai? (pe lângă desen or smth.)
O şedere plăcută să ai pe Zup şi cred că ne mai vedem pe aici. :]



#8
1. Imi place toamna? Why? Sunt nascuta in toamna 21
Nu cred ca e vreun anotimp care nu-mi palce. Bine, poate uneori iarna, cand e mai mult apa decat zapada...

2. Mda, citesc muult. Ok, citesc carti de 12 ani (mai mult fantasy-uri), dar am si cateva care, sa zicem, "n-ar fi trebuit sa le am" 21

3. Citesc 21
Si... Lenevesc, si ma uit la Tv si... mda, ai inteles tu.

#9
Willkommen and have fun.

Deci :
De unde esti ? (mai precis gen sector sau strada sau apartament etc ... )
Ai facebook ?
Play games ? (online)
si una random ... cat de lung iti e paru ?
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)