Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heeei :-x

#1
What`s up? Tocmai ce mi`am facut cont... Defapt aseara..... Si acum doua zile am descoperit Animezup....Cel mai fun site 4. Am si postat un fic naruto 9. As aprecia sincer daca v`ati uita un pic peste el si daca mi`ati da niste sfaturi...Doar de impresie generala.... 4.
Hugs :-x
Ştiai că cea mai puternică bombă atomică detonată vreodată a avut o forţă explozivă de 50 megatone de TNT (trinitrotoluen), de 2.500 de ori mai mare decât bomba de la Nagasaki?

[Imagine: aintallthat.gif]
Yeah... You Know.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Search!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit pe animezup Search!Sper sa te distrezi si sa iti faci multi prieteni!
Am niste intrebari pentru tine:
1.Anotimpul preferat?
2.Culoaraea preferata?
3.Cati ani ai?
4.Ce iti place sa faici in timpul liber?
5.Sportul preferat?
6.Materia preferata?
7.Ce zodie esti?
8.Care este floarea ta preferata?
9.Ce stil de imbaracaminte porti?
10.Fructul preferat?

Numele meu este Hanna sper sa fim prietene4
[Imagine: Anime-signature-redone.jpg]
[Imagine: 43272185_764421.gif]

#4
Heeei <3 !
Thx Hanna!Sper ca asa va fi.
Sa`ti raspund si la intrebari , corect?Smile
1.Toamna <3
2.Albastru <3
3.13 daar merg pe 14 . Mai am un pic de tot <3
4.De obicei ies afara cu prietenii <3
5.Handball <--Il si practic 9 <3
6.Daca statul acasa ar fi o materie sincer,as alege`o<3
7.Leu <3
8.Cred ca trandafirul Smile
9.Cat mai casual
10.Cireselee <3
Ştiai că cea mai puternică bombă atomică detonată vreodată a avut o forţă explozivă de 50 megatone de TNT (trinitrotoluen), de 2.500 de ori mai mare decât bomba de la Nagasaki?

[Imagine: aintallthat.gif]
Yeah... You Know.

#5
Buna, buna 15
Bine ai venit pe forum, ma bucur ca iti place aici :] Iti urez sedere placuta, sa te distrezi si sa-ti faci cat mai multi prieteni. Cu siguranta vei reusi, deoarece lumea pe aici este foarte prietenoasa. Eu sunt Beki, incantata sa te cunosc :] Ce pot sa spune ? :]] Sper sa ramai pe aici multa vreme, doarece nu toti userii nou veniti fac acest lucru >.< Trecand pe langa aceast lucru...
1. Care este personajul tau preferat din Naruto?
2. Ce seriale urmaresti? ( daca urmaresti :]] )
3. Din ce oras esti?
4. Ce ai vrea sa devii cand vei fi mare?
5. Carti citesti? Daca da, care sunt preferatele tale?

Cam atat. Inca o data welcome si nu uita sa te distrezi.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#6
Heeei Beki .
Nice 2 meet you :-x.
Sper intr`adevar sa raman ceva vreeme pe site pentru ca e foarte fun pe aici din cate am observat iar fic`urile sunt foarte nice :].
Hai sa`ti rasp si la intrebari :-x.
1. F-Sakura si B-Sasuke , Shikamaru si Kiba <3
2. Naruto S , Nana, Vampire knight , Lovely complex <3
3. Bucuresti :],tu?
4. Am mai multe variante daar ce as vrea intr`adevar sa realizez este sa plec in Japonia in Tokyo <3
5. Citesc foarte mult , sincer. Autoarea mea favorita este Melissa Marr. Imi plac toate cartile ei si imi place sa le citesc chiar in engleza [cu dictionaru langa mine evident :]] ] pentru ca transmite foarte bine feeling`urile si citind de la sursa este cu totul altfel decat citind in romana :].
Hugs :-x
Ştiai că cea mai puternică bombă atomică detonată vreodată a avut o forţă explozivă de 50 megatone de TNT (trinitrotoluen), de 2.500 de ori mai mare decât bomba de la Nagasaki?

[Imagine: aintallthat.gif]
Yeah... You Know.

#7
Heeei varamea 4 Sper sa te imprietenesti cu multe persoane de pe aici si sper sa te distrezi 4
Bafta 10
[Imagine: 12up.gif]



#8
Bine ai venit pe AnimeZup! Daca ai nelamuriri, poti sa ma intrebi oricand.
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#9
Ohayo Search
*Si, eu tocmai intru pe forum dupa absenta de 10 zile : )).*

Imi pare bine sa te avem pe aici, pe langa fanii anime-ului si manga-ului. Eu sunt Serqet, incantata de cunostinta10. Bine ai venit pe forum, stiu ca e cam tarziu :- ?. Intrebari, hmm:- ?...ar fi cateva:
- Ce planuri ai pentru vacanta?
- Nu ai spus nimic legat muzica, so ai aveea ce sa spui ?

Sedere cat mai placuta pe forum si sper sa ne mai citim.:]
[Imagine: aaaakip.jpg]

#10
Ohayo Serqet hug.
Incantata de cunostinta. Pentru vacanta nu am nimic special de planificat, pentru ca o sa am un program stabil. Practic sport de performanta asa ca o sa am multe antrenamente :]. In privinta muzicii. Prefer rock'ul. Imi place pentru ca ajuta cateodata sa ma regasesc si sa revin pe drumul initial. Trupe ca Three days grace si Thousand Foot Krutch ma calmeaza si ma fac sa ma simt bine. :]. Sederea pe forum este oricum placuta pentru ca cei de aici sunt foarte draguti si sociabili.
Merci mult!
Hugs 8
Ştiai că cea mai puternică bombă atomică detonată vreodată a avut o forţă explozivă de 50 megatone de TNT (trinitrotoluen), de 2.500 de ori mai mare decât bomba de la Nagasaki?

[Imagine: aintallthat.gif]
Yeah... You Know.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Heeei. Torii 6 2.359 26-01-2014, 11:14 AM
Ultimul răspuns: Torii
  Heeei ^.^ Infinite 5 2.812 04-02-2013, 05:55 PM
Ultimul răspuns: Ana
  Heeei ^^ Crinuu 9 4.102 24-12-2010, 07:53 PM
Ultimul răspuns: Dufresne
  Heeei ;;). Nymphadoora 5 2.636 23-08-2008, 09:18 PM
Ultimul răspuns: Nymphadoora


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)