Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Haramichi Harajuku

#1
[Imagine: afis.jpg]
Pe data de 5 iunie, in parcul "Lia Manoliu" va avea loc prima editie a evenimentului Haramichi, inspirat de zona Harajuku din Japonia. Veti avea parte de muzica, distractie, surprize si suspans. Inspirat dupa emisiunea "Takeshi's Castle" am creat un joc de genul acesta format din 5 runde. Haramichii Geemu este impartit in 5 runde:
~ cortul cu surprize
~ go uman
~ legarea obi-ului
~ alinierea
~ runda surpriza(aceasta runda se va schimba de la eveniment la eveniment)
*Pentru a afla regulamentul pentru fiecare runda dati click pe runda din partea dreapta de sub butoanele de meniu de pe orice pagina a blogului haramichi.

.Cine doreste sa participe la acest joc fie postati aici sau dati click pe butonul "Participare" din dreapta. Este de-ajuns sa ne lasati doar un nick/nume. Limita de varsta pentru a va putea inscrie este de 14-27 de ani. Participantii vor fi impartiti in 4 echipe reprezentate de cate o culoare: rosu, verde, albastru si violet.
[Imagine: Untitled-1.png]

#2
Hmm, cat cat timp va dura si intre ce ore?

Pe 5 iunie o sa fiu sigur in Bucuresti, ca o sa ma duc seara la concertul Katatonia + Opeth si daca nu e foarte de dimineata si nu tine pana tarziu, as veni si eu. Poate chiar sa si particip daca 4

Inscrierile se fac obligatoriu din timp? Nu se vor putea face si pe loc?

#3
Jocul va dura 4 ore, intalnirea Haramichi va incepe de la ora 10:00-10:30 si va tine cel tarziu pana la 18:00. Am dori inscrierile sa fie inainte pentru a ne putea organiza bine.
[Imagine: Untitled-1.png]

#4
Numarul maxim de participanti la Haramichi Geemu este de 48 scopul este DISTRACTIA.
In ce priveste tinutele cine poate, puteti sa va imbracati in stilul harajuku si sa va prezentati asa, zona haramichi este o zona speciala pentru fanii harajuku.
[Imagine: Untitled-1.png]

#5
De venit vin sigur pt ca sunt libera si stau la 2 minute de parcul Lia Manoliu vad stadionul de la geam asa ca nu am de ce sa ma stresez ca nu are cine sa ma duca. Cat despre imbracaminte: vad si eu ce pot face ( jur solemn)
o sa fiuuuuuuu.....Aoi Hikaru ( lawl)

BTW I'm Marina sama's no 1 fan!!!!!!!!!!!!!!!
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#6
O yah sensei cred ca vin ^_^ .Intrebare:in care parte a parcului se desfasoara ? Langa bazinul olimpic ,,Lia Manoliu'',unde sunt banci si e umbra sau unde?
[Imagine: wqymg0.jpg]

#7
Langa centrul cultural Mihai Eminescu, unde e si acolo umbra si frumos
[Imagine: Untitled-1.png]

#8
M-ai bagat in cea mai mare ceata posibila 21 e pe partea cu patinoarul ,,Flamaropol''>?
[Imagine: wqymg0.jpg]

#9
Nuuuu....e in parcul mare ( ala cu lacul)...de la aleea belvedere o iei la dreapta si la intrarea in 23 august cobori si dai fix de centrul cultural Mihai Eminescu ( cine pierde vremea acolo stie 21))
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#10
(30-05-2011, 07:35 PM)(Aoi) Hikaru A scris: Nuuuu....e in parcul mare ( ala cu lacul)...de la aleea belvedere o iei la dreapta si la intrarea in 23 august cobori si dai fix de centrul cultural Mihai Eminescu ( cine pierde vremea acolo stie 21))

aaa da da da,acuma stiu! o zarumana 21
[Imagine: wqymg0.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Haramichi editia 1 hikari marina 7 7.154 03-07-2011, 10:46 AM
Ultimul răspuns: hikari marina
  Harajuku Kombinat hikari marina 0 2.659 20-09-2009, 01:51 PM
Ultimul răspuns: hikari marina


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)